"Cudowny świat operetki" na scenie VI Letniego Festiwalu pod muralem już 22 lipca

W najbliższy piątek, 22 lipca o godz. 21:00 na scenie VI Letniego Festiwalu pod muralem wystąpią artyści Teatru Muzycznego w Lublinie w programie "Cudowny świat operetki".

Będzie to niezwykły koncert przebojów operetkowych, operowych, musicalowych, oraz piosenek i przebojów światowego repertuaru w wykonaniu solistów Teatru Muzycznego w Lublinie i muzyków Stowarzyszenia Polskich Artystów Muzyków oddział w Lublinie. W programie usłyszymy piosenki 20-lecia międzywojennego, m.in: "Powróćmy jak za dawnych lat", "Miłość Ci wszystko wybaczy", "Zimny drań", "Pierwszy znak"," Już nie zapomnisz mnie" oraz arie i duety operowe, operetkowe i musicalowe, m.in: "Carmen", "Hrabina Marica", "Wesoła wdówka", "Nędznicy", "My Fair Lady", "Skrzypek na dachu", "Clivia". W koncercie nie zbraknie też znanych i lubianych przebojów filmowych i hitów światowego repertuaru.

wykonawcy:
Mariola Zagojska - sopran
Patrycjusz Sokołowski – baryton
Agnieszka Schulz-Brzyska – fortepian
Magdalena Maciąg – skrzypce
Krzysztof Pachla - klarnet, saksofony

Koncerty w ramach VI Letniego Festiwalu pod muralem odbywają się w każdy piątek lipca o godz. 21:00
Plac CKiS pod muralem (ul. Bpa I. Świrskiego 31)
Wstęp wolny. Zapraszamy!

* W razie deszczowej pogody koncert przeniesiony zostanie do Centrum Kultury i Sztuki.

 

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem