Siedleccy artyści we Francji

Na zaproszenie Stowarzyszenia Ile de France en Varsovie oraz Komitetu Zbliźniaczeń Miast w Meaux nasi artyści zaprezentują się podczas VIII EUROPEJSKIEJ NOCY MUZEÓW i II NOCY KATEDR w Meaux w Regionie Paryskim, która odbędzie się w nocy z 19 na 20 maja.

Caro Dance, Chodowiacy i Teatr Es w sobotę (19 maja) o godzinie 20.00 rozpoczną swój koncert w Teatrze Espace Caravelle w Meaux, zaś Chór Miasta Siedlce dwukrotnie podczas tej nocy (o godz. 21.20 i 22.20) zaprezentuje recitale chóralne w Musée Bossuet w Meaux.

Następnego dnia, w niedzielę, nasi artyści zaprezentują swoje kunszt artystyczny w Paryżu na terenie głównej siedziby Polskiej Misji Katolickiej w Paryżu.

We wtorek, 22 maja, spotkają się z polskim Konsulem Honorowym w Nancy (Francja), gdzie przedstawią krótkie prezentacje artystyczne i podejmą rozmowy nt. przyszłorocznego udziału grup artystycznych CKiS w Maju Kultury w Nancy.

Siedleccy artyści we Francji

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem