"My tu i teraz" - Piotr Goławski: rzeźba, malarstwo, grafika od 28 lipca w Galerii Teatralnej CKiS

MY TU I TERAZ
Piotr Goławski: rzeźba, malarstwo, grafika.

Zapraszamy Państwa na wystawę indywidualną Piotra Goławskiego, która jest realizowana w ramach stypendium artystycznego pod patronatem Prezydenta miasta Siedlec. Autor członek Związku Artystów Plastyków oraz International Association of Arts UNESCO. Siedlczanin przedstawi cykl prac rzeźbiarskich, które ukażą nas TU I TERAZ. W przekazie prac dominuje refleksja nad ciężkim i smutnym czasem pandemii oraz krzyk sprzeciwu dla najazdu Rosji na Ukrainę... Jak mówi twórca "spokój i porządek świata legł w gruzach". Zniekształcone postaci, architektura oraz formy, w zamyśle twórcy opowiadają o dniu dzisiejszym, odczuciach, obserwacjach i troskach.

Cykl stypendialny obejmuje dziesięć rzeźb wykonanych z gliny, wypalonych, szkliwionych. Wystawę uzupełnią również wcześniejsze prace wykonane w technice olejnej oraz grafiki.

Wernisaż odbędzie się 28.07.2022 roku o godzinie 18-tej (czas ekspozycji wystawy do 30.08.2022 roku).

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem