Rodzinna Niedziela w Teatrze ze spektaklem "Księżniczka Rosa i Klimek"

W niedzielę, 6 listopada o godz. 16:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl dla dzieci pt. "Księżniczka Rosa i Klimek" w wykonaniu aktorów Teatru Katarynka.

Baśniowa opowieść o dwójce przyjaciół – księżniczce Rosie i Klimku, którzy zmierzą się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem. Dzieci poznają kolory podczas magicznego malowania obrazu. Spotykają, na pozór bezradną staruszkę, która okazuje się bardzo przebojową i wrażliwą osobą. Kobieta pomaga w ocaleniu krainy przed utratą kolorów oraz uczy dzieci kultury osobistej. Przedstawienie jest połączeniem pięknej oprawy muzycznej, tańca, śpiewu, wzruszających sytuacji, ale przede wszystkim wciągającej fabuły z morałem.

Spektakl zawiera wątki edukacyjne. Pokazujemy dzieciom jak ważni są dziadkowie, uczymy kultury i szacunku do starszych. Widzowie zapamiętają by się nigdy nie poddawać i że wspólnymi siłami można zdziałać więcej oraz że dobro zawsze zwycięża. Podczas przedstawienia dzieci razem z aktorami śpiewają w czasie malowania magicznego obrazu, razem z księżniczką tańczą taniec radości oraz biorą udział w piosence finałowej.

Animacje dla dzieci to idealny sposób na przedłużenie bajkowego spotkania aktorami! Po spektaklu płynnie przejdziemy do zabaw poprowadzonych przez postacie z naszych bajek. Koncert w wykonaniu Księżniczki Rosy? Nauka układu choreograficznego poprowadzona przez Poetę i Królową Fruncję? A może kosmiczne warsztaty aktorskie z Tirti Tistem? Proszę bardzo!

Rezerwacje i bilety dostępne są w kasie CKiS, tel. 25 794 31 89 oraz online: https://biletyna.pl/event/view/id/271584

Rodzinna Niedziela w Teatrze ze spektaklem

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem