"Niepodległa miłość" - spektakl w wykonaniu rodziców uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej w Siedlcach - dodatkowe przedstawienie o godz. 17:00

Spektakl NIEPODLEGŁA MIŁOŚĆ to kolejne wyzwanie artystyczne podjęte przez rodziców uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej w Siedlcach. Twórcy przedstawienia zapraszają widzów do przeżycia wydarzeń niezwykle istotnych dla naszego narodu. Autor scenariusza dokonuje interpretacji faktów, które doprowadziły do odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918, po 123 latach zaborów. Na sceny, które zostały zapisane na kartach naszej historii nakładają się osobiste emocje i indywidualne przeżycia. Życie domowe, przyjaźnie, miłość, rozstanie, a wszystko okraszone odrobiną humoru i dużą dawką muzyki wykonywanej na żywo. Spektakl, został przygotowany dla uczczenia Narodowego Święta Niepodległości. Po spektaklu będzie możliwość wsparcia rozbudowy Katolickiej Szkoły Podstawowej.

Bezpłatne zaproszenia na spektakl od 22 listopada dostępne w kasie CKiS.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem