MotoWiosna już 13 maja w Siedlcach!

MotoWiosna to wydarzenie będące połączeniem rodzinnego pikniku ze zlotem motocyklowym. Impreza dla fanów motocykli, dobrej muzyki i rozrywki. MotoWiosna – jest to pierwsze wydarzenie z cyklu „Motoryzacyjne 4 Pory Roku”, które będzie realizowane z Obywatelskiego Budżetu Miasta Siedlce. Pomysłodawcą wydarzenia jest Towarzystwo Silnikowe, czyli – ATV Quady Siedlce, FreeMotorBikers Siedlce, MTZ Korba, Moto Siedlce i Naturalnie 4x4. MotoWiosna to piknik rodzinny z akcentem motocyklowym. Bezpłatna impreza dla fanów motocykli, mieszkańców miasta i okolic. Program imprezy jest bardzo rozbudowany i pełen atrakcji. Będzie można na żywo zobaczyć niesamowite akrobacje motocyklem w wykonaniu Freestyle Family. Dzieci będą mogły wyskakać się na dmuchańcach i zobaczyć ciekawe motocykle.

W części koncertowej bluesowo-motocyklowe rytmy w wykonaniu zespołów Bezpiecznik oraz ŁOK’ej Band, a na koniec imprezę rozgrzeje gwiazda wieczoru – zespół TABU. Niezapomniane wrażenia zapewni również taniec z ogniem oraz pokaz laserowy.

Sobota, 13 maja 2023 r.
Tereny zielone przy Amfiteatrze, ul. Wiszniewskiego
Start: godz. 16:00

Wstęp wolny.

MotoWiosna już 13 maja w Siedlcach!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem