KONCERT SIEDLECKICH ARTYSTÓW w ramach Dni Siedlec 2023

W sobotę, 17 czerwca o godz. 16:00 odbędzie się KONCERT SIEDLECKICH ARTYSTÓW w ramach Dni Siedlec 2023. Na scenie plenerowej na terenach zielonych przy ul. Wiszniewskiego zaprezentują się artyści działający w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach oraz zaproszeni goście.

W programie:. Koncert Chóru Miasta Siedlce i solistów Teatru ES z towarzyszeniem Orkiestry Wojskowej w Siedlcach, spektakl Teatru ES "O Piracie Buciorze...", występ Zespołu Seniorynki, Studia Teatralnego im. J. Woszczerowicza, Siedleckiej Grupy Literackiej "Witraż", Studia Piosenki Singers, Teatru Dziecięcego Dramma-Mia, Zespołu Wokalnego Sweet Angels, Zespołu Niekompletni, NSST Caro Dance, Teatru ES, FTN LUZ oraz ZPiT ZS "Chodowiacy" im. A. Siwkiewicz.

17 czerwca od godz. 16:00
Tereny zielone, ul. Wiszniewskiego
Zapraszamy!

 

KONCERT SIEDLECKICH ARTYSTÓW w ramach Dni Siedlec 2023

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem