Pół żartem, pół serio czyli rewia humoru Teatru na Walizkach 30 lipca na scenie III Teatralnych Spotkań pod muralem

W niedzielę, 30 lipca o godz. 20:00 wystawiony zostanie ostatni w tym roku spektakl w ramach III Teatralnych Spotkań pod muralem. Tym razem publiczność będzie miała okazję obejrzeć przedstawienie pt. "Pół żartem, pół serio czyli rewia humoru Teatru na Walizkach".

Cokolwiek się zdarzy będziecie o tym długo pamiętać. Wszystko okraszone olbrzymią dawką humoru oraz improwizacji charakteryzującą działania teatru ulicznego – Teatru na Walizkach. Będzie to kompilacja etiud ze spektakli: „LEstrada” i „Satyriada”. Teatr Na Walizkach powstał w 2005 roku. Na przestrzeni minionych lat teatr współpracował z wieloma aktorami z różnych części świata, czego wynikiem jest charakter dzisiejszych przedstawień. Są one bowiem rozumiane przez wszystkich niezależnie od wieku i narodowości. Inspiracją teatru są filmy z okresu kina niemego (Charlie Chaplin, Buster Keaton), nowoczesna clownada, teatr improwizacji, teatr lalek czy pantomima. Twórczość Teatru Na Walizkach, to przede wszystkim komedie mieszczące się w konwencji teatru ulicznego, teatru improwizacji, visual comedy, cyrk. Teatr występował na wielu imprezach teatralnych i na festiwalach teatrów ulicznych w Polsce oraz wielokrotnie gościł za granicą, gdzie dzięki swej oryginalnej i „międzynarodowej” formie był entuzjastycznie przyjmowany. Członkowie Teatru Na Walizkach są zawodowymi aktorami.

Spektakl realizowany w ramach projektu muraLOVE koncertowo i teatralnie. Organizatorzy: Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, Samorząd Województwa Mazowieckiego, Siedlce Miasto Przyjazne.

* W razie deszczowej pogody spektakl przeniesiony zostanie do Centrum Kultury i Sztuki.

Pół żartem, pół serio czyli rewia humoru Teatru na Walizkach 30 lipca na scenie III Teatralnych Spotkań pod muralem

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem