Gala zakończenia XI OFT "Sztuka plus Komercja" i recital Tamary Arciuch "W starym kinie" już 14 grudnia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce

W czwartek, 14 grudnia o godz. 19:00 poznamy laureatów XI Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów „Sztuka plus Komercja”, który od października gości na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Uroczystą galę wręczenia nagród uświetni recital "W starym kinie" w wykonaniu Tamary Arciuch.

Jesteście sentymentalni? Lubicie stare filmy i retro? Jeśli tak, ta propozycja jest dla Was idealna.

Tamara Arciuch zabierze Was w muzyczną podróż do kina dwudziestolecia międzywojennego. Usłyszycie sentymentalne przeboje z tamtych lat m.in.: „Miłość Ci wszystko wybaczy” czy „Chryzantemy Złociste, ale będziecie mogli też się zakołysać w tanecznym rytmie takich hitów jak: „Ach ja przyjemnie” czy „Ta mała piła dziś”. Jest to także Idealna okazja by młodym przybliżyć repertuar tamtych lat oraz sylwetki gwiazd, które warto ocalić od zapomnienia.

Kierownictwo muzyczne – Tomasz Krezymon.

Bezpłatne wejściówki od 4 grudnia dostępne w kasie CKiS.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Gala zakończenia XI OFT

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem