Recital Roberta Protasewicza przeniesiony do CKiS

Informujemy, że zaplanowany na dziś recital piosenek w wykonaniu Roberta Protasewicza, ze względu na zapowiadane burze, został przeniesiony z Parku Aleksandria do Centrum Kultury i Sztuki. Koncert rozpocznie się o godz. 17:00.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

 

W czwartek, 11 lipca o godz. 17:00 w Parku Miejskim Aleksandria z recitalem piosenek wystąpi Robert Protasewicz. Będzie to kolejny recital z cyklu Muzyczna Strona Teatru, który prezentują artyści Teatru ES.

Projekt pn. "Rewaloryzacja zabytkowego Parku Miejskiego Aleksandria w Siedlcach" współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 w ramach działania 8.1 oś priorytetowa VIII Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury.
#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie #UEdlaNAS

Recital Roberta Protasewicza przeniesiony do CKiS

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem