Urszula Dudziak pozytywnie o Siedlcach i wydarzeniach w CKiS

W poniedziałek (20 sierpnia) Uruszla Dudziak odwiedziła Siedlce. W Urzędzie Miasta Siedlce piosenkarka spotkała się z Prezydentem Miasta Siedlce, Wojciechem Kudelskim. Podczas rozmowy gwiazda pozytywnie wypowiedziała się o naszym mieście oraz wydarzeniach organizowanych w Centrum Kultury i Sztuki.

- Jestem urzeczona Siedlcami i tym regionem, jeżeli tylko będziecie chcieli mnie „wykorzystać” do promowania tego wspaniałego miasta, to ja jestem gotowa – powiedziała Urszula Dudziak, która w poniedziałek, 20 sierpnia złożyła niezapowiedzianą wizytę w Urzędzie Miasta Siedlce. W trakcie kilkunastominutowego spotkania z prezydentem Wojciechem Kudelskim.

Piosenkarka bardzo miło wspominała swój koncert, jaki dała podczas ostatniego Festiwalu Standardów Jazzowych w Centrum Kultury i Sztuki. W trakcie rozmowy dominował temat kultury. Oprócz inwestycji miejskich w tej dziedzinie, szczególną uwagę Urszuli Dudziak zwróciły, Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny, a także organizowany po raz pierwszy w Siedlcach Ogólnopolski Festiwal Literatury Kobiecej. - Folklor jest mi bardzo bliski, za jedną z moich najpiękniejszych płyt uważam tę z mazurkami i oberkami. Jako autorka książki „Wyśpiewam Wam wszystko”, bardzo bym chciała wziąć udział w organizowanym w Siedlcach Festiwalu Literatury Kobiecej. Choć wizyta była bardzo krótka i nie było okazji do szerszej prezentacji miasta, to miejmy nadzieje, że gwiazda będzie w Siedlcach częstszym gościem i pomoże promować Siedlce w kraju i za granicą.

źródło: pm / Urząd Miasta Siedlce

Przypominamy: XX Międzynarodowy Festiwal Pieśni, Tańca i Folkloru rozpocznie się już w najbliższy czwartek (23 sierpnia) i potrwa do niedzieli (26 sierpnia). Z kolei Ogólnopolski Festiwal Literarury Kobiecej odbędzie się w dniach 21-23 września w Siedlcach. Ostatniego dnia festiwalu odbędzie się gala wręczenia nagród FLK "Pióro & Pazur". Początek o godzinie 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.

Obejrzyj też galerię zdjęć z drugiego dnia XXIIIrd Jazz Standards' Festival (w tym koncert Urszuli Dudziak), który odbył się w kwietniu na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.

Urszula Dudziak pozytywnie o Siedlcach i wydarzeniach w CKiS

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem