Dodatkowy termin spektaklu "Testament Cnotliwego Rozpustnika"

Informujemy, że ze względu na bardzo duże zainteresowanie spektaklem "Testatemnt Cnotliwego Rozpustnika", postanowiliśmy o utworzeniu dodatkowego terminu, w którym nasi widzowie będą mogli zobaczyć sztukę Teatru Kamienica w Warszawie.
Spektakl TESTAMENT CNOTLIWEGO ROZPUSTNIKA odbędzie się 22 października 2012 roku o godzinie 16:30 i 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Bilety na oba terminy są dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS - zapraszamy!

W rolach głównych: Emilian Kamiński, Katarzyna Cichopek, Przemysław Cypryański, Agata Teodorczyk, Jarosław Witaszczyk, Andrzej Lewocki, Małgorzata Nowak, Monika Ołowska

TESTAMENT CNOTLIWEGO ROZPUSTNIKA to opowiedziana w rytmie flamenco romantyczna historia człowieka wyklętego, rzekomego grzesznika poszukującego jedynie prawdziwej miłości. Ów bohater, śmiertelnie ugodzony nożem, pragnie otrzymać ostatnie namaszczenie, którego ze względu na jego złą sławę nie chce mu udzielić żaden duchowny. Przetykana pełnymi humoru dialogami spowiedź znajdującego się u kresu życia rozpustnika jest rozliczeniem ze społeczeństwem, z kościołem, z samym sobą. Stanowi pretekst do rozważań na temat miłości oraz prawdziwej wartości człowieka. Okazuje się, że nigdy nie jest za późno na to, aby zmierzyć się z demonami przeszłości, które mogą wyjść na światło dzienne w najmniej oczekiwanym momencie... Testament cnotliwego rozpustnika jest pochwałą radosnego, ale równocześnie mądrego życia. Za sprawą bogatego języka oraz wyraźnie nakreślonych, wielowymiarowych postaci jest to sztuka pełna ekspresji, o iście hiszpańskim temperamencie.

SPEKTAKL WYŁĄCZNIE DLA WIDZÓW DOROSŁYCH
Dodatkowy termin spektaklu

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem