Za nami inauguracja I OFTP "Sztuka Plus Komercja"!

W ostatnią sobotę, 15 września, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbyła się inauguracja I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja". Spektaklem rozpoczynającym nasz festiwal był spektakl "Lady Fosse 2" z warszawskiego Teatru Capitol.
Przed pojawieniem się artystów na scenie zgromadzonych na sali Sceny Teatralnej Miasta Siedlce powitali: Mariusz Orzełowski - dyrektor I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja", Grzegorz Smarz - zastępca dyrektora I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja" oraz Wojciech Słupski - przewodniczący biura festiwalowego.

Z kolei po zakończeniu widowiska, w foyer Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego na wszystkich widzów czekała lampka wina. Tam też można było porozmawiać z aktorami oraz zrobić sobie z nimi zdjęcia na tle ścianki prasowej festiwalu.

Dużą niespodzianką był też krótki recital Krystyny Sienkiewicz, która swoimi żartami ubarwiła inaugurację siedleckiego festiwalu.

Kolejny spektakl w ramach I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja" już w najbliższy piątek. Widzowie zobaczą wówczas spektakl pozakonkursowy - "Bloczek" - m.in. z Hanną Śleszyńską, Agatą Kuleszą oraz Agnieszką Wosińską. Z przykrością jednak informujemy, że w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS nie ma już wolnych biletów na tę sztukę.

Zebraliśmy też opinie widzów, którzy gościli na sobotniej inauguracji festiwalu w naszej instytucji.Obejrzyj galerię zdjęć z inauguracji I OFTP "Sztuka Plus Komercja" -> KLIKNIJ.
Za nami inauguracja I OFTP

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem