Festiwal Teatrów Prywatnych: wejściówki, dodatkowy termin spektaklu "Biznes"

Informujemy o aktualnościach związanych z trwającym od ostatniej soboty I Ogólnopolskim Festiwalem Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja". Organizatorzy, ze względu na bardzo duże zainteresowanie, postanowili o utworzeniu dodatkowego terminu spektaklu "Biznes" oraz sprzedaży tzw. "wejściówek" na 40 minut przed rozpoczęciem każdego spektaklu.
WEJŚCIÓWKI
Informujemy, że ze względu na bardzo duże zainteresowanie spektaklem "Bloczek" (21 września, godzina 19:00) oraz "Jak zostać Sex Guru w 247 łatwych krokach" (22 września, godzina 19:00), na które od dawna nie ma już wolnych biletów, wprowadzamy do sprzedaży "wejściówki", które w cenie 35zł do nabycia będą na 40minut przed rozpoczęciem każdego spektaklu. "Wejściówki" obejmują dostawki oraz miejsca na poduszkach na sali Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Ilość miejsc ograniczona.

DODATKOWY TERMIN SPEKTAKLU "BIZNES"

Informujemy, że ze względu na bardzo duże zainteresowanie spektaklem "Biznes" (występują m.in. Magdalena Wójcik/Agnieszka Warchulska, Elżbieta Zającówna/Anna Korcz, Julia Kołakowska, Agnieszka Wilkosz, Marcin Troński, Karol Strasburger/Piotr Zelt, Michał Milowicz, Jerzy Bończak) utworzyliśmy DODATKOWY TERMIN tej sztuki. Dodatkowy spektakl - specjalnie z okazji Dnia Nauczyciela - odbędzie się 15 października o godzinie 16:30 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Bilety są już do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS - zapraszamy! Informujemy też, że podczas spektaklu o godzinie 16:30 nie odbędzie się głosowanie jury oraz publiczności w ramach I OFTP "Sztuka Plus Komercja" - wyboru tego dokonają dopiero widzowie zgromadzeni na godzinę 19:00 na sali Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.

Więcej informacji uzyskacie Państwo w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS - zapraszamy!
Festiwal Teatrów Prywatnych: wejściówki, dodatkowy termin spektaklu

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem