Spektakle "Bloczek" oraz "Jak zostać Sex Guru" w ramach I OFTP "Sztuka Plus Komercja" za nami

W ostatni piątek (21 września) na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce zaprezentowany został spektakl pozakonkursowy "Bloczek" w ramach I OFTP "Sztuka Plus Komercja". Dzień później (22 września) na naszej scenie w spektaklu konkursowym "Jak zostać Sex guru w 247 łatwych krokach" wystąpił Tomasz Kot.
W piątek, 21 września, o godzinie 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbył się spektakl pozakonkursowy - "Bloczek" - w ramach trwającego w CKiS I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja". Wystąpiły Agata Kulesza, Hanna Śleszyńska i Agnieszka Wosińska. Publiczność szczelnie wypełniła widownię Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Bezpośrednio po sztuce odbyła się dyskusja z aktorkami na temat zaprezentowanego spektaklu, trudnościach w pracy aktorki teatralnej oraz wrażeniach związanych ze Sceną Teatralną Miasta Siedlce. Następnie nasze gwiazdy zawitały do foyer Centrum Kultury i Sztuki, gdzie opowiadały o ciekawostkach ze swojego życia zawodowego jak i prywatnego oraz pozowały do zdjęć z naszą wspaniałą publicznością.

W sobotę, 22 września, na naszej scenie zaprezentowany został kolejny spektakl konkursowy w ramach I OFTP "Sztuka Plus Komercja" - "Jak zostać Sex Guru w 247 łatwych krokach" - czyli monodram Tomasza Kota, w którym wcielił się w przewodnika po seksualnym labiryncie. Aktor w komediowy, pikantny, ale zdystansowany sposób przedstawił widzom wiele praktycznych porad i wskazówek jak urozmaicić ich życie erotyczne. Po spektaklu tradycyjnie we foyer Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego można było porozmawiać z aktorem oraz zrobić sobie z nim wspólne zdjęcie. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na kolejne spektakle w ramach I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja" w naszej instytucji.


Spektakle

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem