Wznowienie spektaklu "Moralność Pani Dulskiej" za nami

W niedzielę, 30 września, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wznowiliśmy spektakl "Moralność Pani Dulskiej". W tym dniu w roli głównej wystąpiła Miriam Aleksandrowicz. Kolejna odsłona sztuki już we wtorek (2 października) o godzinie 19:00 - wówczas w tytułowej roli zobaczymy Grażynę Zielińską.
Wznowienie spektaklu odbyło się 30 września (niedziela) o godzinie 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Dzien później, tj. 1 października, sztuka dwukrotnie została zaprezentowana przed młodzieżą szkolną. Kolejna odsłona "Moralności Pani Dulskiej" już 2 października - zapraszamy.

Ostatnie wolne bilety na spektakl w dniu 2 października (wtorek) o godzinie 19:00 są jeszcze dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej Centrum Kultury i Sztuki.
Zapraszamy serdecznie!

Relacja fotograficzna niebawem. Tymczasem zapraszamy do wysłuchania opinii widzów, które zebraliśmy dla Państwa po wznowieniu spektaklu w dniu 30 września (niedziela) na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Miłego odbioru!

 


Zapraszamy też do wysłuchania kolejnych opinii widzów, które zebraliśmy po spektaklu "Moralność Pani Dulskiej" w dniu 2 października (wtorek). Wówczas na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce w tytułowej roli Pani Dulskiej wystąpiła Grażyna Zielińska. Miłego odbioru!

Wznowienie spektaklu

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem