Spektakl BIZNES rozbawił naszą publiczność

W poniedziałek, 15 października, o godzinie 16:30 i 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony został spektakl "Biznes" w ramach I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja".
Tego dnia na naszej scenie wystąpili: Magdalena Wójcik, Elżbieta Zającówna, Julia Kołakowska, Andżelika Piechowiak, Marcin Troński, Karol Strasburger, Jerzy Bończak i Michał Milowicz.

Po spektaklu aktorki i aktorzy zawitali do foyer Centrum Kultury i Sztuki, gdzie czekała na nich nasza rozbawiona "Biznesem" publiczność. Podczas rozmowy podzielili się oni m.in. ze swoimi początkowymi spostrzeżeniami i obawami na temat postaci i scen, w które przychodzi im się w ów spektaklu wcielać. Nie zabrakło wspólnych zdjęć, autografów, a Michał Milowicz zademonstrował nawet próbkę swoich wokalnych możliwości. Kto nie był - niech żałuje. Kolejny spektakl w ramach I OFTP "Sztuka Plus Komercja" już w najbliższy poniedziałek, tj. 22 października. Tym razem nasi widzowie zobaczą sztukę "Testament Cnotliwego Rozpustnika" z Teatru Kamienica w Warszawie.

Zapraszamy do wysłuchania opinii widzów po spektaklu konkursowym "Biznes", który odbył się w ostatni poniedziałek (15 października) na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce w ramach I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja".

Fotorelacja ze spektaklu niebawem.

 
Spektakl BIZNES rozbawił naszą publiczność

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem