"Wydmuszka" na naszej scenie

W sobotę, 27 października, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony został kolejny spektakl konkursowy w ramach trwającego od września w CKiS I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja". Tym razem nasi widzowie obejrzeli sztukę zatytułowaną "Wydmuszka" z łódzkiego Teatru Małego w Manufakturze.
Tego dnia na naszej scenie wystąpiły Loretta Cichowicz i Malwina Irek. Oto dwie kobiety spotkały się przypadkiem i zaczęły rozmawiać o najzwyczajniejszych sprawach, o minionych miłościach, o relacjach rodzinnych, o marzeniach. Do czego ta rozmowa zaprowadziła bohaterki "Wydmuszki"? Do zwykłego wniosku, że nawet w pustce mijającego czasu można znaleźć piękno, czułość, nadzieję i wiarę w przemijanie i jego sens. Po spektaklu aktorki wspólnie z reżyserm sztuki, a zarazem dyrektorem Teatru Małego w Manufakturze Mariuszem Pilawskim, zawitały do foyer Centrum Kultury i Sztuki, gdzie czekała na nie nasza publiczność. Tradycyjnie nie zabrakło pytań, wspólnych zdjęć i autografów.

Zapraszamy do wysłychania opinii widzów, które zebraliśmy po spektaklu "Wydmuszka".
Miłego odbioru!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem