Cykl BARWY TEATRU po zakończeniu Festiwalu Teatrów Prywatnych

Pragiemy Państwu przedstawić niezwykły projekt „Barwy Teatru”, który będzie swoistego rodzaju przewodnikiem po odcieniach nastrojów i kolorach emocji. Odkryje przed widzem cały wachlarz życiowych postaw i zachowań ukazując, jak bardzo się od siebie różnimy. Zakładamy, że cykl "Barwy Teatru" będzie trwał pół roku: rozpocznie się w styczniu, a zakończy tuż przed wakacjami - w czerwcu.
W tym czasie będziemy obserwatorami mroźnej zimy, która stopniowo przemieni się w rozkwitające wiosenne dni, a te z kolei zaprowadzą nas do słonecznego lata. W związku z przemianami w przyrodzie będą zachodzić zmiany w każdym z nas, dlatego nasza propozycja na spędzenie wolnego czasu musi być na tyle elastyczna, żeby sprostać oczekiwaniom każdego, nawet najbardziej kapryśnego widza. Różnorodność tę postanowiliśmy określić kolorami, gdyż ich barwny język będzie najdoskonalszym narzędziem do wyrażenia naszych myśli.

Kolorem rozpoczynającym ten Projekt będzie poważny i elegancki granat. Przypisany tej barwie styczeń nakłoni widza do głębokich przemyśleń i postanowień związanych z początkiem kolejnego roku kalendarzowego. Może nawet zmobilizuje do rozpoczęcia nowego etapu w czyimś życiu... Styczeń jest więc najlepszym momentem na podjęcie „Świadomych decyzji”, pozwalających dokonać właściwych wyborów i ustalić życiowe priorytety. Nieco ascetyczna i tajemnicza barwa może mieć także swe słodsze oblicze, które dzięki lekkiej nutce zdrowego egoizmu wprowadzi ład oraz harmonię.

Luty upłynie pod znakiem „Miłosnych nastrojów w mroźne wieczory” ze zmysłowym burgundem w tle. Miesiąc zakochanych, pełen gorących uczuć i palety emocji przywołany przez głęboką czerwień grzanego wina, zachęca do rozrywki oraz przygody. Zimowa aura, a także komediowy charakter spektakli z pewnością przywołają niezapomniane chwile sprzyjające bliskości.

W marcu zrobimy „Wszystko dla kobiety”, a to za sprawą wachlarza uczuć i barw, którymi można ją opisać. Ciepła i opiekuńcza matka, a może władcza i bezwzględna kochanka? Mahoń czy purpura? Na te i inne pytania odpowiedzi udzielą wspaniałe polskie aktorki, bo któż zna kobiety lepiej, niż one same...

Kwiecień
minie w kolorze szafiru, drogocennego i szlachetnego minerału. Z jednej strony chłodny i zdystansowany, z drugiej jednak inspirujący i kreatywny doskonale oddaje klimat wiosennych propozycji „Barw Teatru”. Intrygujące spektakle spowodują szafirowy zawrót głowy, pozostawiając pole do popisu sile wyobraźni i interpretacji. Najważniejsze jest jednak pozostać „W zgodzie z samym sobą” i mieć otwarty umysł na nowe doświadczenia.

Pachnący i pełen urokliwej palety barw seledynowy maj ma w zanadrzu dwa asy w rękawie. Cieszące się ogromnym powodzeniem wyjątkowe spektakle powrócą na deski siedleckiej sceny, aby ponownie zaskarbić sobie serca wymagającej publiczności. Sentymentalny seledyn swoją intensywnością i świeżością pozwoli się wszystkim zrelaksować i podążać za hasłem “Ulec chwili, czyli SPEKTAKLE NA BIS”.

Ciepły, pełen soczystych barw, pozłacany czerwiec oznajmi widzom „Koniec sezonu”. Wywołujący radość życia i energię do działania kolor słońca spowoduje zwiększony apetyt na zabawę oraz towarzyszący jej śmiech i optymizm. Finałowy występ najznakomitszych polskich aktorów zarazi pozytywnym nastawieniem, może nawet podniesie temperaturę na widowni.

ZAPOZNAJ SIĘ ZE SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĄ W RAMACH BARW TEATRU. Mini katalog BARW TEATRU dostępny jest w zakładce po prawej stronie. Zachęcamy do lektury!

 
Sprzedaż biletów ruszyła 15 listopada w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiSKATALOG W WERSJI KSIĄŻKOWEJ DOSTĘPNY JEST JUŻ W PUNKCIE INFORMACJI KULTURALNEJ CKIS - zapraszamy!
Cykl BARWY TEATRU po zakończeniu Festiwalu Teatrów Prywatnych

    Partnerzy

    Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
    Rozumiem