Nasza instytucja "Mazowiecką Firmą Roku" i z tytułem Złotego Orła Mazowieckiego Biznesu!

Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce otrzymało I Nagrodę w kategorii „działalność kulturalna” w prestiżowym Konkursie „Mazowiecka Firma Roku 2012” oraz tytuł Złotego Orła Mazowieckiego Biznesu i Mazowieckiej Firmy Roku 2012. Gala wręczenia nagród odbyła się 17 listopada (sobota) w Sali Perłowej Hotelu Gromada w Warszawie, w której uczestniczyło ponad 600 osób z całej Polski. Statuetkę w imieniu instytucji odebrał Mariusz Orzełowski, dyrektor Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Tegoroczną, jubileuszową edycję konkursu poprowadzili Krzysztof Ibisz oraz Joanna Jabłczyńska.
Organizatorem konkursu „Mazowiecka Firma Roku” jest Mazowieckie Zrzeszenie Handlu, Przemysłu i Usług oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o. o. Patronat honorowy nad konkursem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego, Adam Struzik oraz Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz. 

Konkurs „Mazowiecka Firma Roku” już po raz dziesiąty nagrodził firmy działające na terenie Warszawy i Mazowsza, które w sposób nowoczesny reprezentują ponadprzeciętny i godny naśladowania poziom, osiągają dobre wyniki oraz oferują produkty i świadczą usługi na wysokim poziomie, a tym samym wykazują zaangażowanie w rozwój regionu.
Nasza instytucja

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem