O muzyce na scenie, czyli spektakl "Kallas" i "Tercet, czyli kwartet" w ramach Festiwalu Teatrów Prywatnych

W ostatnią niedzielę (25 listopada) oraz we wtorek (27 listopada) na naszej scenie wystawione zostały kolejne spektakle w ramach trwającego od września I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja". Tym razem nasi widzowie obejrzeli sztukę "Kallas" - barwną i tajemniczą opowieść o dwóch legendach polskiej estrady - Violetcie Villas i Kalinie Jędrusik oraz widowisko teatralno-muzyczne "Tercet, czyli kwartet".
W niedzielę, 25 listopada, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony został spektakl "Kallas". To kolejna sztuka pozakonkursowa w ramach I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja". Tego dnia na naszej scenie wystąpili: Ewa Kasprzyk, Joanna Kurowska, Beata Kawka, Hanna Kochańska i Dariusz Taraszkiewicz, który jest zarazem reżyserem tego spektaklu. Była to barwna i tajemnicza opowieść o spotkaniach dwóch legend polskiej estrady - Violetty Villas i Kaliny Jędrusik. 

O spektaklu:
Sztuka "Kallas" to niezwykła opowieść o dwóch wielkich gwiazdach, których środowisko artystyczne do końca nigdy nie zaakceptowało - Violetcie Villas i Kalinie Jędrusik. Podczas spektaklu zobaczymy sześć spotkań tych wspaniałych artystek. Spektakl to także popis kunsztu aktorskiego Ewy Kasprzyk i Joanny Kurowskiej. Wzruszająca, zabawna i szczera opowieść o dwóch oceanach seksus, z brawurową drugoplanową rolą Beaty Kawki jako Matki Boskiej oraz znakomitą kreacją Hanny Kochańskiej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spektaklu "Kallas" na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Kliknij, aby zobaczyć fotografie autorstwa Cypriana Kucharuka. 
Zachęcamy również do wysłuchania opinii widzów wyrażone po zakończeniu spektaklu "Kallas" na naszej scenie. Miłego odbioru!We wtorek, 27 listopada, na naszej scenie wystawiony został spektakl "Tercet, czyli kwartet". W tym niezwykłym widowisku teatralno-muzycznym dla naszej publiczności wystąpili: Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus i Wojciech Kaleta. Na zakończenie aktorzy zawitali do foyer Centrum Kultury i Sztuki, gdzie w rozmowie z Mariuszem Orzełowskim dzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat muzykalności siedleckich widzów oraz zdradzili swoje  najbliższe plany zawodowe. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spektaklu "Tercet, czyli kwartet" na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Kliknij, aby zobaczyć fotografie autorstwa Cypriana Kucharuka

Zachęcamy również do wysłuchania opinii widzów wyrażone po zakończeniu spektaklu "Tercet, czyli kwartet" na naszej scenie. Miłego odbioru!

O muzyce na scenie, czyli spektakl

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem