Mikołajki w Teatrze ze spektaklem „Dziadek do Orzechów” za nami!

Ostatnie dni, tj. 6 i 7 grudnia, na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce upłynęły pod hasłem "Mikołajki w Teatrze". Były to dni szczególne, gdyż rozpoczęliśmy nowy sezon ze spektaklem „Dziadek do Orzechów”. Sztuka ta w świątecznej, mikołajkowej atmosferze wystawiona została w tych dniach aż 6 razy i obejrzana została przez niemal 2440 widzów z naszego Miasta i całego regionu.
Ta ponadczasowa i familijna bajka zgromadziła publiczność w każdym wieku, od przedszkolaka do seniora. Przepiękna muzyka Piotra Czajkowskiego, mistrzowska choreografia Iwony Marii Orzełowskiej oraz popisowy taniec artystów Teatru Tańca Caro Dance, wszystko to przeniosło Widzów w krainę baśni i marzeń. W tych dniach w naszej instytucji gościliśmy również Świętego Mikołaja, który obdarował wszystkich słodkimi niespodziankami.

Dziękujemy Państwu za przybycie i zapraszamy na kolejny spektakl „Dziadka do Orzechów” już 20 grudnia o godz. 18:30 - ostatnie wolne bilety są jeszcze do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS!
Mikołajki w Teatrze ze spektaklem „Dziadek do Orzechów” za nami!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem