Spektakl powarsztatowy INSPIRACJE

W niedzielę, 16 grudnia, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony został spektakl TEATR RUCHU - INSPIRACJE, który podsumował, trwające od pierwszych dni listopada, warsztaty teatralno-taneczne realizowane przez Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki we współpracy z naszą instytucją.
Na widowisko złożyły się kilkuminutowe etiudy taneczne przygotowane w całości przez wykonawców. Był to niezwykły eksperyment, w którym tancerz musiał podołać każdej z tych ról - choreografa, reżysera, aktora i tancerza równocześnie. Opiekę artystyczną nad projektem objęła Aleksandra Dziurosz. Tego dnia na widownię Sceny Teatralnej Miasta Siedlce zawitało ponad 300 widzów. W imieniu tancerzy Teatru Tańca Caro Dance (Aleksandra Borkowska, Weronika Budrecka, Przemysław Gizak, Oliwia Harke, Aleksander Kaliński, Olga Koncerewicz, Karolina Mikołajczuk, Szymon Pasterski, Konrad Plak, Joanna Sokół, Dominika Stróżewska, Izabela Tomas), Cats Claw (Aleksander Białobrzewski, Łukasz Czapski, Dawid Gieranin, Karol Szarek) oraz Warszawskiego Teatru Tańca dziękujemy wszystkim za przybycie!
Spektakl powarsztatowy INSPIRACJE

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem