Ostatni w sezonie DZIADEK DO ORZECHÓW

W środę, 16 stycznia, o godzinie 18:30 po raz ostatni w tym sezonie wystawiony zostanie spektakl "Dziadek do Orzechów" w wykonaniu Teatru Tańca Caro Dance.


Spektakl "Dziadek do Orzechów" to jeden z najbardziej znanych baletów na świecie z porywającą muzyką Piotra Czajkowskiego. Na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce, już od ponad roku cieszy się uznaniem publiczności w każdym wieku. To sztuka, którą naprawdę trzeba zobaczyć!

To familijne przedstawienie, związane z tradycją bożonarodzeniową przenosi widzów w pełen pozytywnych emocji, świat baśni i marzeń. Magii widowiska dopełnia mistrzowski taniec artystów Teatru Tańca Caro Dance, piękne kostiumy, baśniowa scenografia oraz choreografia Iwony Marii Orzełowskiej.

Bilety na spektakl są do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS - zapraszamy.
Cały czas można również telefonować i dokonywać rezerwacji - 25 644 68 00 wew. 37.Po prawej stronie prezentujemy też "Dziadek do Orzechów w liczbach" - urywek z jednego z ostatnich numerów "Tygodnika Siedleckiego".
Ostatni w sezonie DZIADEK DO ORZECHÓW

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem