Pierwszy spektakl w ramach BARW TEATRU za nami!

Zapraszamy do wysłuchania opinii widzów, które zebraliśmy po zakończeniu spektaklu JABŁKO z Małgorzatą Foremniak, Joanną Koroniewską i Janem Jankowskim w roli głównej. Sztuka ta wystawiona 13 stycznia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce, zainaugurowała nowy cykl teatralny w naszej instytucji - BARWY TEATRU. 
Miłego odbioru!

Kolejny spektakl w ramach "Barw Teatru" już w najbliższą sobotę 26 stycznia o godz. 16.00 i 19.00.
Tym razem widzowie zobaczą sztukę zatytułowaną CO JA PANU ZROBIŁEM, PIGNON? w rolach głównych z m.in. Pawłem Wawrzeckim, Grzegorzem Wonsem, Andrzejem Grabarczykiem, Renatą Dancewicz, Markiem Siudymem i Andrzejem Nejmanem.
Bilety na spektakl są dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy!

O spektaklu:
Francuska farsa kryminalna, o niezwykle wartkiej akcji, szybkim tempie i zaskakujących zmianach sytuacji. Jednak prawdziwą „wisienką na torcie” jest tu mistrzowski popis aktorskiego warsztatu Pawła Wawrzeckiego i Grzegorza Wonsa. To jeden z tych spektakli, które w ciemno można polecać swoim znajomym. W pewnym podparyskim miasteczku zmobilizowano wszystkie siły porządkowe, do sądu bowiem ma być dowieziony świadek zeznający przeciwko wysoko postawionym przestępcom. Proces ściągnął uwagę przedstawicieli mediów, tłumnie przybyłych na miejsce zdarzenia. Samych fotografów stawiło się tu kilka setek. Akcja przedstawienia rozgrywa się w hotelu usytuowanym naprzeciw budynku sądu. Meldują się w nim dwaj mężczyźni: Francois Pignon – zawodowy fotograf i Ralf Milan, zawodowy… morderca. Ralf otrzymał zlecenie wyeliminowania niewygodnego dla mafii świadka, a Pignon teoretycznie ma zrobić zdjęcia dla swojej gazety. Teoretycznie, bo jego prawdziwa motywacja jest zupełnie inna – chce odzyskać żonę, która zostawiła go dla swojego psychiatry. W razie niepowodzenia biedny nieudacznik gotów jest odebrać sobie życie. Ralf i Pignon otrzymują sąsiadujące ze sobą pokoje. Dzielą ich tylko zamknięte na klucz drzwi. Kiedy te drzwi nagle się otworzą, najwyższej klasy farsowa maszyneria zostanie wprawiona w ruch.
Pierwszy spektakl w ramach BARW TEATRU za nami!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem