Chór Miasta Siedlce z recitalem w TEATRZE WIELKIM – OPERZE NARODWEJ

CHÓR MIASTA SIEDLCE działający w CENTRUM KULTURY I SZTUKI W SIEDLCACH wystąpił z recitalem w TEATRZE WIELKIM – OPERZE NARODWEJ

12 grudnia o godz. 19.00 na największej scenie w Polsce i jednej z największych w Europie z recitalem podczas 12. Europejskiej Wielkiej Gali Kolęd wystąpił CHÓR MIASTA SIEDLCE pod dyrekcją Mariusza Orzełowskiego. 
Gala Kolęd to finał 12. Europejskich Spotkań Chóralnych, które odbywają się od 9 grudnia w Warszawie. Chór Miasta Siedlce po raz drugi wziął udział w Europejskiej Gali Kolęd i Pastorałek. Wcześniej miało to miejsce podczas 5. Edycji Europejskich Spotkań Chóralnych w 2004r. 
Warto wspomnieć, że w koncercie finałowym udział biorą najlepsze zespoły śpiewacze z Polski i Europy. Tegoroczna edycja jednakże była inna niż poprzednie, gdyż polskie zespoły śpiewacze wykonywały światowe kolędy i pastorałki. 
Organizatorem całego projektu jest Chór ALLA POLLACCA działający przy Teatrze Wielkim Operze Narodowej.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem