Teatru Tańca Caro Dance Mistrzami Świata

Teatr Tańca Caro Dance jest jedynym klubem w Polsce, który w tym roku zdobył dwa tytuły Mistrzów Świata i dwa tytuły Mistrzów Europy. 

W dniach 6-10 grudnia 2011 roku w Mikołajkach w Hotelu Gołębiewski odbyły się Mistrzostwa Świata w Jazz Dance i Modern Dance, na które zjechało ponad 1000 tancerzy z 15 państw z czterech kontynentów naszego globu. Tancerze Teatru Tańca Caro Dance nie zawiedli i zdobyli w dwóch kategoriach Mistrzostwo Świata i złote medale. W związku z przygotowaniem premiery baletu współczesnego pt. „Dziadek do orzechów” w wykonaniu tancerzy Teatru Tańca Caro Dance, w reżyserii i choreografii Iwony Orzełowskiej w tym roku w tanecznych rozgrywkach zmagało się tylko 15 tancerzy. Mimo to Caro Dance zdobyło 8 medali w różnych kategoriach (2 złote, 4 srebrne i 2 brązowe).

W kategorii Mini Formacji Modern Dance Juniorzy tancerze Iwony Orzełowskiej pozostawili w pokonanym boju całą europejską czołówkę i bardzo silną reprezentacje Kanady i zostali Mistrzami Świata Small Formation Modern Junior.

W kategorii Solo Modern Dzieci Chłopcy najlepszym tancerzem okazał się stypendysta Miasta Siedlce jedenastoletni Piotr Mokrzecki solista dziecięcej grupy Caro Dance i został Mistrzem Świata Modern Solo Children.

W pozostałych kategoriach tancerze Caro Dance zdobywali srebrne i brązowe medale. 

 2 miejsce – srebrny medal - Konrad Plak Junior Solo Modern Dance

2 miejsce – srebrny medal - Junior Mini formacja Jazz Dance

2 miejsce – srebrny medal - Junior Formacja Modern Dance

2 miejsce – srebrny medal - Junior Formacja Jazz Dance

3 miejsce – brązowy medal - Piotr Mokrzecki Children Solo Jazz Dance

3 miejsce – brązowy medal - Wiktoria Ratyńska, Piotr Mokrzecki duo Children Modern Dance

 

Teatr Tańca Caro Dance jest jedynym klubem w Polsce, który w tym roku zdobył dwa tytuły Mistrzów Świata i dwa tytuły Mistrzów Europy. Caro Dance jest wizytówką artystyczną naszego miasta jak również piękną wizytówką naszego kraju na arenie międzynarodowej.

Teatru Tańca Caro Dance Mistrzami Świata

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem