Jan Pietrzak - dodatkowy koncert!

W związku z dużym zainteresowaniem recitalem Jana Pietrzaka pt. "Wolne Żarty" informujemy o dodatkowym występie artysty, który zaplanowany został w dniu 15 marca o  godz. 16.30 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce.
Celne dowcipy przeplatane liryczną nostalgią - to właśnie Jan Pietrzak. Człowiek instytucja. Twórca wielu patriotycznych piosenek oraz posiadacz wysublimowanego poczucia humoru. Jego silny głos i wyczucie reakcji widowni są bardzo charakterystyczne i rozpoznawalne. Pietrzak to, jak sam o sobie mówi, "wykopalisko archeologiczne", ponieważ ciągle zajmuje się satyrą polityczną. Jednak w jego wykonaniu ten temat nigdy się nie starzeje i zawsze jest śmieszny.

Bilety w cenie 30 zł - w przedsprzedaży oraz 40 zł w dniu koncertu są juz do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS tel. 25 644 68 00 w. 37
Zapraszamy!
Jan Pietrzak - dodatkowy koncert!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem