Za nami WALENTYNKI W TEATRZE!

Wczoraj tj. 14 lutego o godz. 19.00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony został premierowy spektakl "Tańczące Wiersze dla Zakochanych" w choreografii Iwony Marii Orzełowskiej, a w wykonaniu Teatru Tańca Caro Dance. Było to nastrojowe widowisko, którego tematem była prawdziwa miłość kobiety i mężczyzny, opowiedziane tańcem, ubrane w formę melorecytacji i wokalu.
W spektaklu uczestniczyła francuska choreograf, profesor, interpretator i improwizator tańca współczesnego Sosana Marcelino, która była gościem specjalnym wczorajszej premiery. Sosana Marcelino specjalizuje się w najnowocześniejszych technikach tańca współczesnego, w tym odkrywaniem i rozwijaniem mowy oraz śpiewu w tańcu. Być może wizyta zaowocuje współpracą pomiędzy Teatrem Tańca Caro Dance a Akademią Tańca w Nancy (Francja).

Zapraszamy do wysłuchania opinii widzów, które zabraliśmy po spektaklu:


Za nami WALENTYNKI W TEATRZE!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem