Artyści dla Weroniki

We wtorek, 19 lutego na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbył się kolejny koncert charytatywny w ramach pomocy artystycznej na rzecz ratowania życia Weroniki Wadas.
Tego dnia specjalnie dla Weroniki na naszej scenie wystąpiły siedleckie zespoły NORVID, UPSTREAM, PODOBAMISIĘ, gwiazdą wieczoru był znakomity wokalista KUBA BADACH, któremu na fortepianie towarzyszył JACEK PISKORZ.

Zapraszamy do wysłuchania opinii widzów na temat koncertów.


Kolejnym wydarzeniem artystycznym w ramach pomocy dla Weroniki będzie prapremierowy koncert promujący nową płytę Teatru ES "Psalmy", który odbędzie się już w najbliższą środę, 27 lutego o godz. 19.00.

Dwupłytowy album to 16 utworów do poezji Tadeusza Nowaka - jednego z najoryginalniejszych polskich poetów, z muzyką Waldemara Koperkiewicza, w wykonaniu Orkiestry Teatru ES, a w interpretacji Teatru Es. Album zawierał będzie również płytę DVD z koncertem "Teatr ES Symfonicznie" w którym oprócz aktorów Teatru Es udział wzięli Chór Miasta Siedlce oraz Orkiestra Symfoniczna Miasta Siedlce.

Koncert promujący zaplanowany został jako widowisko muzyczne uzupełnione prezentacją multimedialną, podczas którego widzowie będą mieli możliwość wysłuchania Psalmów Tadeusza Nowaka w wykonaniu artystów Teatru ES i muzyków Orkiestry Teatru ES na żywo. Część multimedialna przedstawi kreację muzyczną Teatru ES z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Miasta Siedlce.

Sprzedaż cegiełek upoważniających do uczestnictwa w koncercie prowadzona jest w CKiS przez wolontariuszy CARITAS Diecezji Siedleckiej. Rezerwacji miejsc dokonywać można pod numerem telefonu 25 644 68 00 w. 37.
Artyści dla Weroniki

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem