PREMIERA KSIĄŻKI KRYSTYNY SIENKIEWICZ - KONKURS!

W czwartek, 14 marca o godzinie 19.00 we foyer CKiS odbędzie się premierowy wieczór autorski promujący najnowszą książkę Krystyny Sienkiewicz pt. „Cacko”. Książka w sprzedaży już od 6 marca w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS.
Książka ta nie jest biografią, lecz raczej zaproszeniem do świata lirycznej komediantki Krystyny Sienkiewicz. To również manifest urody życia, umiejętności cieszenia się z rzeczy małych i dużych, radzenia sobie w każdych okolicznościach. A wszystko to podane w sposób, w jaki aktorka patrzy na świat i ludzi – dowcipnie, inteligentnie, czasem komicznie, innym razem melancholijnie i lirycznie. Spotkanie z autorką poprowadzi Mariola Zaczyńska.

Bezpłatne zaproszenia na to wydarzenie do odbioru w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS.
Ilość miejsc ograniczona.

Książkę można będzie zakupić w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS już od 7 marca w godzinach od 11. do 19. oraz po każdym spektaklu. Okazją do zdobycia podpisu samej autorki będzie Jej autorskie spotkanie jak również spektakle „ Harold i Matylda” 16.03.2013 na które pozostały ostatnie bilety.

UWAGA KONKURS!!!

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać esej, którego tematem będzie jedna z wielu niezwykłych pasji Krystyny Sienkiewicz. Wspomniana praca powinna zajmować min. 1 stronę formatu A4 (czcionka Times New Roman w rozmiarze 10).

Prace należy wysłać do 8 marca pod adresem e-mail: biuro@impresariat.eu. Wszystkie zostaną przekazane Krystynie Sienkiewicz, która osobiście wyłoni zwycięzcę do 14 marca, czyli do dnia premiery książki.

Laureat konkursu otrzyma podwójne zaproszenie na premierę spektaklu „Harold i Matylda”. Po spektaklu Pani Krystyna Sienkiewicz osobiście wręczy zwycięzcy Jej najnowszą książkę zatytułowaną „Cacko”, na której złoży osobistą i imienną dedykację.
PREMIERA KSIĄŻKI KRYSTYNY SIENKIEWICZ - KONKURS!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem