Konferencja prasowa przed ogólnopolską premierą spektaklu "Harold i Matylda"

W środę, 13 marca w Warszawie odbyła się konferencja prasowa oraz próba medialna przed ogólnopolską premierą spektaklu „Harold i Matylda”, która odbędzie się już w najbliższą sobotę, 16 marca na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce.
W spotkaniu udział wzięli niemal wszyscy aktorzy z obsady spektaklu (Krystyna Sienkiewicz, Tomasz Ciachorowski, Dorota Chotecka, Magda Wójcik, Tadeusz Chudecki, Agnieszka Sienkiewicz, Hanna Kochańska), reżyser spektaklu - Dariusz Taraszkiewicz, przedstawiciele producentów spektaklu, tj. Teatr Impresaryjny "Ale! Teatr" (Grzegorz Smarz i Wojciech Słupski) i Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce (Mariusz Orzełowski) oraz dziennikarze i fotoreporterzy. Podczas spotkania miała miejsce również prezentacja najnowszej książki Krystyny SienkiewiczCacko” wydanej przez Prószyński i S-ka. Całość poprowadziła Marzanna Graff.
Konferencja prasowa przed ogólnopolską premierą spektaklu

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem