Ogólnopolska premiera spektaklu HAROLD i MATYLDA za nami - pierwsze opinie bardzo dobre!

W sobotę, 16 marca, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbyła się prapremiera i premiera spektaklu "Harold i Matylda", którego współprodukcji podjęło się Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce i Ale! Teatr. W tytułowe role wcielili się Krystyna Sienkiewicz i Tomasz Ciachorowski. Ponadto na naszej scenie wystąpili jeszcze Tadeusz Chudecki, Grażyna Wolszczak, Dorota Chotecka, Agnieszka Sienkiewicz, Hanna Kochańska, Dariusz Taraszkiewicz, a w postać narratora wcielił się Jan Kobuszewski. POSŁUCHAJCIE PIERWSZYCH OPINII PO ZAKOŃCZENIU WCZORAJSZEJ PREMIERY!Po zakończeniu premiery spektaklu  we foyer CKiS na wszystkich zgromadzonych  czekał piękny tort i lampka wina. Aktorzy i producenci spektaklu nie kryli zaskoczenia tak ciepłym przyjęciem spektaklu przez siedlecką publiczność. W ich imieniu  głos  zabrała Krystyna Sienkiewicz: Szczęśliwi jesteśmy, że byliśmy w Siedlcach. To nie Siedlce leżą  obok Warszawy, a Warszawa  obok Siedlec. Jesteście Państwo wspaniałą publicznością!

Zapraszamy do wysłuchania pierwszych opinii widzów, które zabraliśmy bezpośrednio po zakończeniu premiery spektaklu "Harold i Matylda" na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Za wszystkie z nich i każdą z osoba bardzo Państwu - w imieniu aktorów i producentów sztuki - dziękujemy!Tadeusz Chudecki na gorąco po premierze: Byliście Państwo niezwykle sympatyczni i wyrozumiali, co w takim pierwszym przedstawieniu jest bardzo ważne. Bardzo serdecznie za to miłe przyjęcie i za to "standing ovation" dziękuję! (posłuchaj - kliknij w zdjęcie)

 


Zapraszamy też do obejrzenia fotorelacji z wczorajszej premiery spektaklu - aby zobaczyć galerię  zdjęć  kliknij w zdjęcie poniżej.Miło nam poinformować, że na tę chwilę spektakl "Harold i Matylda" w najbliższych kilkudziesięciu tygodniach zagrany zostanie 36 razy na terenie całego kraju. Dzisiaj, tj. 17 marca (niedziela) sztuka wystawiona została w Lublinie, a 23 marca (sobota) odbędzie się warszawska premiera spektaklu na deskach Teatru Komedia.Z tego miejsca dziękujemy dyrekcji i uczniom Centrum Kształcenia Praktycznego w Siedlcach, drukarni Iwonex  oraz Pracowni Florystycznej "Widzimisie" za pomoc w przygotowaniu prapremiery i premiery spektaklu "Harold i Matylda".
Ogólnopolska premiera spektaklu HAROLD i MATYLDA za nami - pierwsze opinie bardzo dobre!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem