Premiera "Pchły Szachrajki"

W niedzielę, 7 kwietnia o godz. 16.00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się premiera spektaklu „Pchła Szachrajka” w wykonaniu tancerzy Szkoły Tańca do Caro Dance i Teatru Tańca Caro Dance. Choreografię spektaklu stworzyła Katarzyna Bondarczuk zaś kierownictwo artystyczne nad przedsięwzięciem objęła Iwona Maria Orzełowska.
Będzie to widowisko taneczno – aktorskie do klasyki literatury dziecięcej - wiersza Jana Brzechwy pt. "Pchła Szachrajka". Spektakl urzeka ciekawą choreografią, ferią barw, bogactwem ruchu i obrazu. Ponad setka dzieci na scenie w bajecznych strojach, tańczących do znakomitej muzyki, gwarantuje doskonałą zabawę dla widza w każdym wieku. Spektakl rozpocznie nowy cykl na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce, który odbywał się będzie pod hasłem RODZINNE NIEDZIELE W TEATRZE.


Bilety na spektakl w cenie 15 zł dorośli i 7 zł dzieci do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS
tel. 25 644 68 00 w. 37
Premiera

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem