PSALMY Tadeusza Nowaka w najbliższą środę na naszej scenie

W najbliższą środę (10 kwietnia) o godzinie 19:30 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce, w III rocznicę Katastrofy Smoleńskiej, odbędzie się koncert - "Psalmy" - czyli utwory z najnowszej płyty Teatru Es do poezji Tadeusza Nowaka - jednego z najoryginalniejszych polskich poetów, z muzyką Waldemara Koperkiewicza, w wykonaniu Orkiestry Teatru ES, a w interpretacji solistów Teatru Es. Wstęp wolny - zapraszamy!
Tadeusz Nowak w swojej poezji penetruje rozmaite, częstokroć bardzo od siebie odległe połacie rzeczywistości. Trywialne realia życia wiejskiego, potoczne sytuacje ludzkie, obrazy o proweniencji biblijnej, obrzędowej, baśniowej, magicznej. Świat przedstawiony w utworach jest zadziwiający i piękny, okrutny i łagodny, bardzo subiektywny i uniwersalny, baśniowy i niezwykle realistyczny....i bardzo poetycki.

Koncert promujący zaplanowany został jako widowisko muzyczne uzupełnione prezentacją multimedialną, podczas którego widzowie będą mieli możliwość wysłuchania Psalmów Tadeusza Nowaka w wykonaniu artystów Teatru ES i muzyków Orkiestry Teatru ES na żywo. Część multimedialna przedstawi kreację muzyczną Teatru ES z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Miasta Siedlce.

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi koncertu.

 


 
PSALMY Tadeusza Nowaka w najbliższą środę na naszej scenie

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem