RODZINNA NIEDZIELA W TEATRZE: Spektakl "Trzewiki szczęścia"

 
W niedzielę, 5 maja o godz. 16.00, w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu RODZINNA NIEDZIELA W TEATRZE. Tym razem specjalnie dla naszych najmłodszych widzów na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl „Trzewiki Szczęścia”.

„Trzewiki szczęścia”
to bajka z morałem, której odbiorcą są nie tylko dzieci, ale także ich rodzice, gdyż porusza bardzo uniwersalny i jednocześnie ważny w życiu każdego człowieka – problem szczęścia. Bohaterami bajki są pogrążona w melancholii, znudzona życiem księżniczka Lala oraz rezolutny, zawsze uśmiechnięty szewczyk Felek, który zna sposób na rozweselenie księżniczki. Okazuje się, że smutki Lali odpędzić mogą tajemnicze trzewiki, które posiadają szczególną właściwość.

W bajkowe postacie wcielą się Hanna Kochańska (aktorka warszawskiego Teatru Syrena, producentka własnych przedstawień teatralnych, a także trener twórczości dziecięcej i emisji głosu) oraz Jacek Zawada (aktor warszawskich teatrów: Roma, Syrena, Bajka).

Zachęcamy do obejrzenia zapowiedzi spektaklu, na który zapraszają Królewna Lala (Hanna Kochańska) i Szewczyk Felek (Jacek Zawada).Bilety na spektakl w cenie 15 zł – normalny i 7 zł – ulgowy, do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 644 68 00 w. 37 - zapraszamy!
RODZINNA NIEDZIELA W TEATRZE: Spektakl

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem