Spektakl WE ARE już 17 maja na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce

 
"We Are" składa się z trzech części. Jego celem jest poruszenie tematów ponadczasowych, z którymi utożsamić sie może każdy z nas.

Pierwsza część Modern Freedom tańczona jest przez wchodzące w dorosły świat tancerki, które mają jeszcze nienaruszoną wrażliwość i nie są świadome przeszkód, jakie czekają je w przyszłości. Choreografia dotyczy wolności na różnych płaszczyznach - wolności myśli, słowa, czynu. Prezentacja nie odpowiada jednak na nurtujące młodych ludzi pytania związane z wolnością, lecz przedstawia problem w wielu różnych aspektach.

Differences to tytuł drugiej części spektaklu dotyczącej różnic międzyludzkich. Temat poruszony w choreografii zwraca uwagę, że fakt bycia człowiekiem przyćmiewa wszelkie odmienności. Treść ukazana jest w męskiej prezentacji solowej. Finałowa część spektaklu nosi tytuł A Single Girl, World of Imagination. Opowiada ona o dwóch równoległych światach - świecie materialnym i świecie wyobraźni, który człowiek nosi w sobie jako jego prywatną wyspę, na którą może podróżować w każdej chwili. Część ta wykonywana jest przez cztery tancerki i trzech tancerzy. Przekaz zawarty w choreografiach dotyczy nas jako społeczeństwa, jak również każdego z osobna, stąd tytuł "WE ARE".

Zapraszamy do obejrzenia spotu promującego spektakl.Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 644 68 00 w. 37
Spektakl WE ARE już 17 maja na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem