Koncert GRAMY DLA MAMY w najbliższą niedzielę w siedleckim Amfiteatrze - wstęp wolny!

W najbliższą niedzielę (26 maja) w Amfiteatrze siedleckim o godzinie 16:00 rozpocznie się koncert zatytułowany „Gramy dla Mamy” w wykonaniu Orkiestry Wojskowej w Siedlcach pod kierownictwem por. Dariusza Kaczmarskiego. Wykonywanej na żywo muzyce towarzyszyć będą soliści Teatru ES: Gabriela Kardacz, Marcin Sójka i Robert Protasewicz. Wstęp wolny.
Koncert „Gramy dla Mamy” to niezwykłe wydarzenie – muzyka lat 50., 60. i 70. przygotowana specjalnie z myślą o Dniu Matki. W ciekawej kreacji scenicznej muzycy i soliści zaprezentują polską i zagraniczną muzykę rozrywkową w nowych aranżacjach oraz wiązankę polskich melodii filmowych. Podczas koncertu będziemy mieli okazję usłyszeć nowe brzmienie takich utworów jak m.in. „List do Matki” czy „Czas” skomponowane specjalnie na tę okazję przez Stanisława Śliwińskiego.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Siedlce – Wojciech Kudelski oraz J.E. Ks. Biskup Siedlecki – Zbigniew Kiernikowski. Organizatorami koncertu są Miasto Siedlce, Miejski Ośrodek Kultury i Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce.

Kierownictwo muzyczne: por. Dariusz Kaczmarski, Waldemar Koperkiewicz.

Koncert poprowadzi: Mariusz Orzełowski.

Wstęp wolny - zapraszamy!
Koncert GRAMY DLA MAMY w najbliższą niedzielę w siedleckim Amfiteatrze - wstęp wolny!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem