Konferencja prasowa poświęcona III Ogólnopolskiemu Festiwalowi Teatrów Prywatnych "Sztuka plus Komercja"

W środę, 18 czerwca, we Foyer Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego odbyła się konferencja prasowa poświęcona III Ogólnopolskiemu Festiwalowi Teatrów Prywatnych "Sztuka plus Komercja". W spotkaniu z przedstawicielami lokalnych mediów wzięli udział: Mariusz Orzełowski - dyrektor Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka plus Komercja", Wojciech Słupski - zastępca dyrektora OFTP "Sztuka plus Komercja", Waldemar Koperkiewicz - przewodniczący festiwalowego jury oraz Waldemar Obłoza - tegoroczny patron artystyczny Festiwalu.

Podczas konferencji przybliżano szczegółowy repertuar i regulamin tegorocznej edycji Festiwalu. Wśród wielu propozycji, które od września do grudnia bieżącego roku będzie można znaleźć na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce, warto już teraz wspomnieć o takich spektaklach jak "Danuta W." z Teatru Polonia, "Bóg Mordu" z Teatru 6. Piętro, "Intryga" z Teatru Kamienica i "Złodziej" produkcji Agencji Artystycznej Certus. W programie Festiwalu widzowie znajdą również niezwykły musical jakim bez wątpienia jest "Skrzypek na dachu", recitale Marka Torzewskiego, Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza czy premierę najnowszego spektaklu Studia Teatralnego im. Jacka Woszczerowicza - "Skąpiec".

Więcej szczegółów niebawem.
Konferencja prasowa poświęcona III Ogólnopolskiemu Festiwalowi Teatrów Prywatnych

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem