Walentynkowy weekend online z artystami CKiS

Zapraszamy do obejrzenia programu artystycznego, który artyści Teatru Es, Chóru Miasta SIedlce i Studia Teatralnego im. J. Woszczerowicza przygotowali z okazji walentynek.

Spente le stelle
Wykonanie: Chór Miasta Siedlce, Orkiestra Wojskowa w Siedlcach

S.O.S.
Wykonanie: Chór Miasta Siedlce, Orkiestra Wojskowa w Siedlcach

Miłość niejedno ma imię - spektakl online

Akcja przedstawienia dzieje się w noc sylwestrową, na terminalu lotniska. Pasażerowie dowiadują się, że śnieżyca unieruchomiła ich na kilka godzin i nie odlecą świętować Nowego Roku w ciepłych krajach. W tych niecodziennych okolicznościach dzielą się swoimi poglądami ujawniając tęsknoty związane z poszukiwaniem miłości. Na potrzeby przedstawienia przygotowane zostały aranżacje muzyczne, wszystkim dobrze znane z Kabaretu Starszych Panów, w interpretacji wokalistów i orkiestry Teatru ES. Uosobieniem marzeń o miłości będą choreografie w wykonaniu tancerzy Teatru Tańca Caro. Wszystko w pięknej oprawie scenicznej, podane z pewną dozą humoru i dystansu do tematu, a jednocześnie ukazująca piękno ludzkiej duszy w stanie "zakochania” .


Reżyseria: Iwona Maria Orzełowska
Choreografia: Paulina Jaksim
Obsada: aktorzy Teatru ES oraz tancerze Teatru Tańca Caro
 

Z dedykacją dla wszystkich zakochanych... Robert Protasewicz w utworze "I just called to say i love you".

Teatr ES w utworach o miłości wg twórczości ks. Jana Twardowskiego

Zakochany Miś - spektakl online

Ciepłe, pełne humoru i barwnych postaci przedstawienie dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkoły podstawowej, oparte na przygodach najbardziej znanego polskiego misia. Losy niezdarnego misia, który w dniu urodzin orientuje się, że jego przyjaciele zapomnieli o jego święcie. Czeka go jednak niemała niespodzianka...

Występują: Mieczysław Dyrda, Witold Łuczyński/Szymon Nygard, Maria Gudejko, Anna Wdowiak/gościnnie: Ewa Sonnenburg, Włodzimierz Wdowiak
Scenariusz i reżyseria: Włodzimierz Wdowiak
Scenografia: Jan Zieliński
Muzyka: Krzysztof Jaszczak

Walentyna
Tekst i wykonanie: Ula Gotowicka

Walentynkowa pocztówka dźwiękowa w wykonaniu Macieja Czapskiego i Studia Teatralnego im. Jacka Woszczerowicza

 

Walentynkowy weekend online z artystami CKiS

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem