• Jacek Kawalec w spektaklu TA CISZA TO JA... już 8 kwietnia o godz. 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Bezpłatne wejściówki do odbioru w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy! Jacek Kawalec w spektaklu TA CISZA TO JA... już 8 kwietnia o godz. 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Bezpłatne wejściówki do odbioru w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy! 28 marzec 2019
  • Pirat Bucior w Pacanowie Pirat Bucior w Pacanowie 22 marzec 2019Spektakl "O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał Przyjaciela" w reżyserii i z muzyką Waldemara Koperkiewicza, a w wykonaniu aktorów Teatru Es, 27 marca wystawiony zostanie w Europejskim Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie.
  • Iluzjonista Rafał Mulka w programie "20 Lat Magii" już 7 kwietnia o godz. 16:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce! Iluzjonista Rafał Mulka w programie "20 Lat Magii" już 7 kwietnia o godz. 16:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce! 20 marzec 2019Mamy przyjemność zaprosić Państwa w świat pełen magii, rzeczy niewytłumaczalnych i niesamowitych – świat pełen oryginalnych i zaskakujących Iluzji w wykonaniu jednego z najlepszych polskich iluzjonistów Rafała Mulki - twórcy Beskidzkiego Teatru Iluzji, półfinalisty programu "Mam Talent", autora wirtualnego projektu Akademia Magii, który obejrzało już ponad 5,5 miliona widzów... 
  • Spektakl KOCHANIE, WRÓCIŁEM już 25 marca o godz. 17:00 i 20:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce Spektakl KOCHANIE, WRÓCIŁEM już 25 marca o godz. 17:00 i 20:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce 10 marzec 2019Jeśli w znanym porzekadle - "Stara miłość nie rdzewieje" jest odrobina prawdy, to francuska komedia KOCHANIE WRÓCIŁEM najlepiej tego dowodzi. 
  • Prapremiera polska spektaklu "Nerka" już 14 marca o godz. 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Prapremiera polska spektaklu "Nerka" już 14 marca o godz. 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. 20 luty 2019
  • Trwa nabór na jedyne w Polsce warsztaty i audycje Uniwersytetu Codarts! Trwa nabór na jedyne w Polsce warsztaty i audycje Uniwersytetu Codarts! 31 styczeń 2019W dniach 15, 16 i 17 marca 2019 roku odbędą się doroczne warsztaty i przesłuchania Uniwersytetu CODARTS. To już VI edycja wspólnego projektu Teatru Tańca Caro i Uniwersytetu Artystycznego realizowanego przez Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Zapraszamy Wszystkich tych, którzy kochają taniec, chcą sprawdzić swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych wykładowców, a także mieć przedsmak tego, co uniwersytet ma do zaoferowania.
  • Zimowa Akademia Talentów 2019 Zimowa Akademia Talentów 2019 21 styczeń 2019Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną w ramach kolejnej edycji "Zimowej Akademii Talentów" organizowanej przez Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Udział we wszystkich zajęciach artystycznych jest bezpłatny.
  • 2 złote medale i Grand Prix dla Formacji Tanecznej Caro Dance 2 złote medale i Grand Prix dla Formacji Tanecznej Caro Dance 13 styczeń 2019W dniach 11-12.01.2019 odbył się Międzynarodowy Turniej Tańca „Time for dance 2019” w Legionowie. Tancerze Formacji Tanecznej „Caro Dance”, działającej przy CKiS, stanęli 2 razy na podium i zdobyli 2 złote medale. W kategorii Performing Art Improvisation, z ponad 100 uczestniczek, nasze solistki uplasowały się wysoko. Formacja Taneczna „Caro Dance” zdobyła również Grand Prix Turnieju dla najlepszej prezentacji, zdobywając największą ilość punktów ze wszystkich Formacji i Mini Formacji. Serdecznie Gratulujemy.
  • Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! 24 grudzień 2018Niech ten szczególny czas  Świąt Bożego Narodzenia  będzie okazją do spędzenia wyjątkowych chwil  w gronie najbliższych,  w atmosferze pełnej miłości  i wzajemnej życzliwości,  a Nowy Rok stanie się  czasem spełnionych marzeń i nadziei. Dyrekcja i Pracownicy CKiS
  • Laureaci VII OFT "Sztuka plus Komercja" Laureaci VII OFT "Sztuka plus Komercja" 14 grudzień 2018W piątek, 14 grudnia, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce zakończyła się VII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów „Sztuka plus Komercja”. Podczas uroczystej gali poznaliśmy laureatów trwającego od września i cieszącego się dużym uznaniem publiczności wydarzenia. Tytuł najlepszego spektaklu, wg werdyktu jury, otrzymała sztuka „Czarna Komedia” Agencji Artystycznej PALMA, nagroda dziennikarzy przyznana została twórcom spektaklu „Selfie.com.pl”, czyli Teatrowi MY, a najlepszym aktorem Festiwalu wybrany został Mateusz Damięcki za rolę w spektaklu „Czarna Komedia". Swoją nagrodę przyznała również publiczność, która najwyżej oceniła spektakl „Serca na odwyku” wyprodukowany przez Agencję Artystyczną CERTUS.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem