• Mikołajki w teatrze ze spektaklem "Dziadek do orzechów" Mikołajki w teatrze ze spektaklem "Dziadek do orzechów" 21 listopad 2016Znana baśń autorstwa E.T.A. Hoffmanna z muzyką Piotra Czajkowskiego w wykonaniu artystów Teatru Tańca Caro wraca na deski Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Przedstawienie będzie można zobaczyć już 4, 6, 16 i 18 grudnia. Zapraszamy! 
  • Caro Dance na Mistrzostwach Świata w Wetzlar w Niemczech Caro Dance na Mistrzostwach Świata w Wetzlar w Niemczech 03 listopad 2016W dniach 23 - 30 października, w Wetzlar k/ Frankfurtu odbywały się Mistrzostwach Świata World Championship Jazz Dance, Modern & Contemporary, Ballet/Pointe. „MŚ IDO Jazz, Modern, Ballet - Wetzlar 2016” pod patronatem International Dance Organization oraz Polskiej Federacji Tańca jest jedną z największych imprez tanecznych na świecie, organizowaną nieprzerwanie od szesnastu lat. Na parkietach Stadthallen Wetzlar, City Center oraz Rittal Arena w Wetzlar pojawiło się około 2 tysięcy tancerzy z 24 państw (m.in. z Kanady, Niemiec, Serbii, Włoch, Słowacji, Rosji, Czech) z 4 kontynentów, którzy rywalizowali w ponad 50 kategoriach tanecznych. Nasz kraj i miasto Siedlce, reprezentowali tancerze Formacji Tanecznej Caro Dance, którzy pod okiem Iwony Marii Orzełowskiej zdobyli 2 złote, 1 srebrny i 6 brązowych medali. Gratulujemy! 
  • KONCERT FINAŁOWY 15-LECIA CHÓRU MIASTA SIEDLCE KONCERT FINAŁOWY 15-LECIA CHÓRU MIASTA SIEDLCE 02 listopad 2016W sobotę, 12 listopada o godz. 19:00, w Kościele p.w. Bożego Ciała w Siedlcach odbędzie się koncert finałowy z okazji Jubileuszu 15-lecia Chóru Miasta Siedlce. W koncercie zatytułowanym "O, Ziemio Polska" wystąpią: Justyna Kowynia-Rymanowska (mezzosopran), Chór Miasta Siedlce, Orkiestra Wojskowa w Siedlcach oraz Kameraliści Orkiestry Symfonicznej Miasta Siedlce. 
  • "Bajkowe Siedlce" już 30 października na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce "Bajkowe Siedlce" już 30 października na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce 21 październik 2016Spektakl Teatru ES przygotowany z myślą o najmłodszych. Przedstawienie jest wędrówką po Siedlcach, opisuje historię miasta i zmian jakie się w nim w ostatnich latach dokonały. Zapraszamy już 30 października o godz. 16:00. Bilety dostępne są w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89.
  • Marek Torzewski w koncercie "Nic nie dane jest na zawsze" już 7 listopada na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce Marek Torzewski w koncercie "Nic nie dane jest na zawsze" już 7 listopada na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce 14 październik 2016W poniedziałek, 7 listopada o godzinie 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystąpi światowej sławy - wybitny polski tenor – Marek Torzewski . W koncercie „Nic nie dane jest na zawsze” artysta zaprezentuje m.in. utwory z pierwszego albumu solowego, który uzyskał status platynowej płyty.
  • Spektakl "Romeo i Julia" już 19 października na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce! Spektakl "Romeo i Julia" już 19 października na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce! 13 październik 2016Fascynująca historia o miłości opowiedziana magicznym językiem tańca! Spektakl "Romeo i Julia" w wykonaniu Teatru Tańca Caro, w reżyserii i choreografii Iwony Marii Orzełowskiej wystawiony zostanie w środę, 19 października o godz. 19:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zapraszamy!
  • Chór Miasta Siedlce zaprasza! Chór Miasta Siedlce zaprasza! 07 październik 2016Chór Miasta Siedlce serdecznie wszystkich chórzystów, którzy w latach 2001 -2015 byli członkami zespołu, na spotkanie organizacyjne dotyczące jubileuszu 15-lecia Chóru. Spotkanie odbędzie się w piątek, 14 października o godz. 19:30 w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce (ul. Bpa I. Świrskiego 31).  
  • "Różnica i powtórzenie" Macieja Kuźmińskiego już 7 października na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce "Różnica i powtórzenie" Macieja Kuźmińskiego już 7 października na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce 06 październik 2016Spektakl Macieja Kuźmińskiego, nowego kierownika artystycznego Teatru Tańca Caro, w piątek 7 października o godz. 19:00 zostanie zaprezentowany na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. Dla widzów będzie to okazja by zobaczyć twórcę zarówno w roli choreografa jak i tancerza. 
  • Rodzinna Niedziela w Teatrze ze spektaklem "Selfie z Alicją w Krainie Czarów" Rodzinna Niedziela w Teatrze ze spektaklem "Selfie z Alicją w Krainie Czarów" 26 wrzesień 2016 Musicalowy spektakl nie tylko dla dzieci pt. "Selfie z Alicją w Krainie Czarów" w wykonaniu adeptów Teatru Tańca Caro będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę, 2 października o godz. 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zarezerwuj bilet już dziś, tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!
  • Maciej Kuźmiński nowym kierownikiem artystycznym Teatru Tańca Caro Maciej Kuźmiński nowym kierownikiem artystycznym Teatru Tańca Caro 13 wrzesień 2016Miło nam poinformować, że z początkiem września br. nowym kierownikiem artystycznym Teatru Tańca Caro został Maciej Kuźmiński. Zastępując dotychczasową kierownik Paulinę Jaksim, twórca będzie odpowiadał za kwestie artystyczne oraz organizacyjne, realizując zarówno nowe produkcje zespołu, jak i ogólnopolskie wydarzenia mające miejsce na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem