• Informacja Informacja 03 sierpień 2017Szanowni Państwo, Informujemy, że w dniach 3- 16 sierpnia Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryciego Scena Teatralna Miasta Siedlce czynne będzie w godz. 8:00 - 14:00. Za utrudnienia przepraszamy.
  • Wystawa młodzieżowej sekcji plastycznej Wystawa młodzieżowej sekcji plastycznej 27 czerwiec 2017Od 27 czerwca we foyer Centrum Kultury i Sztuki oglądać można wystawę rysunku młodzieżowej sekcji plastycznej działającej pod kierunkiem artysty plastyka Ireneusza Parzyszka.
  • Wakacyjna Akademia Talentów Wakacyjna Akademia Talentów 07 czerwiec 2017Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej instytucji przygotowaną w ramach kolejnej edycji Wakacyjnej Akademii Talentów. Zajęcia teatralne, taneczne, plastyczne dla dzieci i młodzieży prowadzone będą przez instruktorów Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny - zapraszamy!
  • Caro Dance 43 razy na podium Krajowych Mistrzostw IDO Modern, Ballet/Pointe w Siedlcach Caro Dance 43 razy na podium Krajowych Mistrzostw IDO Modern, Ballet/Pointe w Siedlcach 31 maj 2017W dniach 26 -28 maja na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbywały się Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization Modern, Ballet/Pointe, będące zarazem eliminacjami do Mistrzostw Świata i Europy. Przez trzy dni na siedleckiej scenie wystąpiło ponad 1300 tancerzy z całej Polski. Wśród najlepszych znaleźli się tancerze Formacji Tanecznej Caro Dance po raz kolejny potwierdzając, że nasze miasto to kuźnia tanecznych talentów. Tancerze Caro Dance pracujący pod okiem Iwony Marii Orzełowskiej stawali aż 43 razy na podium (21 x Mistrzostwo Polski, 19 x Wicemistrzostwo Polski, 3 x II Wicemistrzostwo Polski). 
  • "Piaf po polsku" już 7 czerwca w CKiS "Piaf po polsku" już 7 czerwca w CKiS 30 maj 2017Koncert najpiękniejszych piosenek Edtih Piaf, śpiewanych w polskich tłumaczeniach, autorstwa Andrzeja Ozgi i Wojciecha Młynarskiego już 7 czerwca o godz. 19:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce! 
  • Tancerz Caro Dance, Szymon Hawryszko, w Finale Krajowych Eliminacji do Konkursu Eurowizji "Młody Tancerz Roku". Tancerz Caro Dance, Szymon Hawryszko, w Finale Krajowych Eliminacji do Konkursu Eurowizji "Młody Tancerz Roku". 18 maj 2017Miło nam poinformować, że do Finału Krajowych Eliminacji Konkursu Eurowizji "Młody Tancerz Roku" zakwalifikował się tancerz Caro Dance, Szymon Hawryszko.  Zwycięzca krajowych eliminacji będzie reprezentował Polskę w międzynarodowym Konkursie Eurowizji dla Młodych Tancerzy, który odbędzie się pod koniec roku w Czechach. Wielki finał konkursu „Młody Tancerz Roku” transmitowany  będzie 28 maja o godz. 20:00 przez TVP Kultura.
  • Krajowe Mistrzostwa IDO od 26 maja w Siedlcach! Krajowe Mistrzostwa IDO od 26 maja w Siedlcach! 16 maj 2017Od 26 do 28 maja na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbywać się będą Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization Modern, Ballet/Pointe 2017 – eliminacje Mistrzostw Europy i Świata.
  • Premiera spektaklu "4 pory roku, 4 pory życia" już 14 maja na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce Premiera spektaklu "4 pory roku, 4 pory życia" już 14 maja na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce 09 maj 2017Już w niedzielę, 14 maja o godz. 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się premiera spektaklu "4 pory roku, 4 pory życia". Będzie to druga część obchodów Jubileuszu 30-lecia Caro Dance.  
  • Niezapomniane Ballady Leonarda Cohena już 30 kwietnia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce Niezapomniane Ballady Leonarda Cohena już 30 kwietnia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce 21 kwiecień 2017NIEZAPOMNIANE BALLADY LEONARDA COHENA w nowych przekładach Romana Kołakowskiego już 30 kwietnia o godz. 17:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. Zaproszenia od 24 kwietnia do odbioru w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. 
  • Napisz recenzję spektaklu "Carmen" - wygraj wejściówki na "Talent on the move" Napisz recenzję spektaklu "Carmen" - wygraj wejściówki na "Talent on the move" 06 kwiecień 2017Wszystkich Widzów spektaklu "Carmen" zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na spektakl "Talent on the move" w wykonaniu studentów Uniwersytetu Artystycznego Codarts w Rotterdamie.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem