• Zimowa Akademia Talentów rusza już 1 lutego! Zimowa Akademia Talentów rusza już 1 lutego! 23 styczeń 2016Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną w ramach kolejnej edycji "Zimowej Akademii Talentów" organizowanej przez Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Udział we wszystkich zajęciach artystycznych jest bezpłatny. Zaczynamy już 1 lutego - zapraszamy!
  • Tancerze Caro Dance 12 razy na podium Międzynarodowego Turnieju Tańca "Time for Dance 2016" Tancerze Caro Dance 12 razy na podium Międzynarodowego Turnieju Tańca "Time for Dance 2016" 18 styczeń 2016W dniach 16 - 17 stycznia tancerze Formacji Tanecznej Caro Dance wzięli udział w III Międzynarodowym Turnieju Tańca „Time for Dance 2016”, który odbywał się w Legionowie. Przez dwa dni w Hali Arena prezentowali się tancerze z ponad 50 klubów z całej Polski reprezentujący: Warszawę, Otwock, Kielce, Piaseczno, Zielonkę, Poznań, Płock, Gdynię, Ząbki, Radom, Siedlce, Sochaczew, Toruń, Radzymin, Wołomin, Olsztyn, Łódź, Wałbrzych, Wyszków, Nysa, Serock, Koszalin, Lubań oraz tancerze z Rosji i Ukrainy. Tancerze Caro Dance aż 12 razy stawali na najwyższym podium turnieju zdobywając 4 złote, 6 srebrnych i 2 brązowe medale. 
  • Teatr Dziecięcy Dramma-Mia zaprasza na casting! Teatr Dziecięcy Dramma-Mia zaprasza na casting! 13 styczeń 2016Przesłuchania dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat odbędą się we wtorek, 26 stycznia o godz. 17:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. Na casting należy przygotować piosenkę i wiersz. Więcej informacji na plakacie. 
  • "Królowa Śniegu" już 17 stycznia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce "Królowa Śniegu" już 17 stycznia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce 08 styczeń 2016W niedzielę, 17 stycznia o godz. 16:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl "Królowa Śniegu" Teatru Tańca Caro. Bilety rezerwować można pod nr tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!
  • Wesołych Świąt" Wesołych Świąt" 22 grudzień 2015Małych i wielkich cudów, otwartych dłoni i dobrego słowa życzymy Wam w te piękne Święta Bożego Narodzenia. Niech będa czasem wytchnienia i nadziei, refleksji nad samym sobą i serdecznego ukłonu w stronę bliźniego, który tak samo jak Wy, czeka na Boga, przychodzącego na świat, by nadać sens naszemu życiu - naszym radościom i cierpieniu. 
  • CARO DANCE MISTRZAMI ŚWIATA!  NASI TANCERZE AŻ 30 RAZY NA PODIUM CARO DANCE MISTRZAMI ŚWIATA! NASI TANCERZE AŻ 30 RAZY NA PODIUM 14 grudzień 2015W dniach 7 - 12 grudnia, w Mikołajkach odbywały się Mistrzostwach Świata World Championship Jazz Dance, Modern, Ballet/Pointe. „Mikołajki World Dance Week” pod patronatem International Dance Organization oraz Polskiej Federacji Tańca jest jedną z największych imprez tanecznych na świecie, organizowaną nieprzerwanie od piętnastu lat. Na parkietach Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach pojawiło się ponad 3 tysiące tancerzy z kilkudziesięciu państw (m.in. z Kanady, Niemiec Serbii, Włoch, RPA, Słowacji, Rosji, Czech) i 3 kontynentów, którzy rywalizowali w ponad 50 kategoriach tanecznych. Nasz kraj i miasto Siedlce, reprezentowali tancerze Formacji Tanecznej Caro Dance, którzy pod okiem Iwony Marii Orzełowskiej aż 30 razy stawali na najwyższych stopniach podium zdobywając 14 złotych, 8 srebrnych i 8 brązowych medali. Gratulujemy! 
  • "Mały Książę" w finale TOP REGIONU 2015 "Mały Książę" w finale TOP REGIONU 2015 14 grudzień 2015Premiera spektaklu Teatru Es "Mały Książę" w reżyserii i z muzyką Waldemara Koperkiewicza ma szansę zostać "Kulturalnym Wydarzeniem Roku 2015" w plebiscycie TOP REGIONU organizowanym przez portal informacyjny "podlasie24.pl". Wszystkich sympatyków spektaklu zachęcamy do oddawania głosów na stronie www.podlasie24.pl.  Dziękujemy! 
  • Mikołajki w Teatrze ze spektaklem "Królowa Śniegu" Mikołajki w Teatrze ze spektaklem "Królowa Śniegu" 02 grudzień 20156 grudnia, w Mikołajki na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie premierowy spektakl Teatru Tańca Caro pt. "Królowa Śniegu". Tego dnia przedstawienie będzie można zobaczyć dwa razy, o godz. 13:00 i 16:00. Dla wszytkich dzieci Św. Mikołaj przygotował też niespodzianki. Zapraszamy!
  • Teatr Es zaprasza na casting! Teatr Es zaprasza na casting! 25 listopad 2015W czwartek, 26 listopada o godz. 17:00, w Akademii Sztuk "Piękna 7" (ul. Pułaskiego 7) odbędzie się Casting do Teatru Es. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przygotowanie piosenki i fragmentu tekstu (wiersz lub proza). W przesłuchaniach mogą wziąć udział osoby od 15 roku życia. Szczególnie mile widziani są młodzi, utalentowani i odważni panowie. Szczegółowe informacje pod nr tel. 25 794 31 86. Zapraszamy! 
  • "Bajkowe Siedlce - nasza mała ojczyzna" - premiera spektaklu Teatru Es już w niedzielę, 22 listopada. Zapraszamy! "Bajkowe Siedlce - nasza mała ojczyzna" - premiera spektaklu Teatru Es już w niedzielę, 22 listopada. Zapraszamy! 20 listopad 2015W niedzielę, 22 listopada o godz. 16:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce, odbędzie się premiera spektaklu Teatru Es pt. "Bajkowe Siedlce - nasza mała ojczyzna". Bilety są jeszcze dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem