• Maciej Miecznikowski z Chórem Miasta Siedlce na finał Orszaku Trzech Króli Maciej Miecznikowski z Chórem Miasta Siedlce na finał Orszaku Trzech Króli 03 styczeń 2017W piątek, 6 stycznia, na finał Orszaku Trzech Króli, na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się świąteczny koncert Macieja Miecznikowskiego pt. "Rodzi się Bóg". Zaproszenia na koncert od 28 grudnia do odbioru w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy! 
  • Wesołych Świąt! Wesołych Świąt! 21 grudzień 2016Małych i wielkich cudów,  otwartych dłoni i dobrego słowa  życzymy Wam w te piękne Święta Bożego Narodzenia.  Niech będą czasem wytchnienia i nadziei, refleksji nad samym sobą  i serdecznego ukłonu w stronę bliźniego,  który tak samo jak Wy,  czeka na Boga, przychodzącego na świat,  by nadać sens naszemu życiu  - naszym radościom i cierpieniu.  
  • Laureaci V OFT "Sztuka plus Komercja" Laureaci V OFT "Sztuka plus Komercja" 17 grudzień 2016W piątek, 16 grudnia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce zakończyła się V edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów "Sztuka plus Komercja". Podczas uroczystej gali poznaliśmy laureatów trwającego od września i cieszącego się dużym uznaniem publiczności wydarzenia.
  • Gala zakończenia V OFT "Sztuka plus Komercja" już w najbliższy piątek, 16 grudnia o godz. 19:00 Gala zakończenia V OFT "Sztuka plus Komercja" już w najbliższy piątek, 16 grudnia o godz. 19:00 12 grudzień 2016W piątek, 16 grudnia o godz. 19:00 poznamy laureatów V Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów "Sztuka plus Komercja", który od września gości na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Uroczystą galę wręczenia nagród uświetni zimowy spektakl "Dziadek do orzechów". Zapraszamy! 
  • Mikołajki w teatrze ze spektaklem "Dziadek do orzechów" Mikołajki w teatrze ze spektaklem "Dziadek do orzechów" 21 listopad 2016Znana baśń autorstwa E.T.A. Hoffmanna z muzyką Piotra Czajkowskiego w wykonaniu artystów Teatru Tańca Caro wraca na deski Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Przedstawienie będzie można zobaczyć już 4, 6, 16 i 18 grudnia. Zapraszamy! 
  • Caro Dance na Mistrzostwach Świata w Wetzlar w Niemczech Caro Dance na Mistrzostwach Świata w Wetzlar w Niemczech 03 listopad 2016W dniach 23 - 30 października, w Wetzlar k/ Frankfurtu odbywały się Mistrzostwach Świata World Championship Jazz Dance, Modern & Contemporary, Ballet/Pointe. „MŚ IDO Jazz, Modern, Ballet - Wetzlar 2016” pod patronatem International Dance Organization oraz Polskiej Federacji Tańca jest jedną z największych imprez tanecznych na świecie, organizowaną nieprzerwanie od szesnastu lat. Na parkietach Stadthallen Wetzlar, City Center oraz Rittal Arena w Wetzlar pojawiło się około 2 tysięcy tancerzy z 24 państw (m.in. z Kanady, Niemiec, Serbii, Włoch, Słowacji, Rosji, Czech) z 4 kontynentów, którzy rywalizowali w ponad 50 kategoriach tanecznych. Nasz kraj i miasto Siedlce, reprezentowali tancerze Formacji Tanecznej Caro Dance, którzy pod okiem Iwony Marii Orzełowskiej zdobyli 2 złote, 1 srebrny i 6 brązowych medali. Gratulujemy! 
  • KONCERT FINAŁOWY 15-LECIA CHÓRU MIASTA SIEDLCE KONCERT FINAŁOWY 15-LECIA CHÓRU MIASTA SIEDLCE 02 listopad 2016W sobotę, 12 listopada o godz. 19:00, w Kościele p.w. Bożego Ciała w Siedlcach odbędzie się koncert finałowy z okazji Jubileuszu 15-lecia Chóru Miasta Siedlce. W koncercie zatytułowanym "O, Ziemio Polska" wystąpią: Justyna Kowynia-Rymanowska (mezzosopran), Chór Miasta Siedlce, Orkiestra Wojskowa w Siedlcach oraz Kameraliści Orkiestry Symfonicznej Miasta Siedlce. 
  • "Bajkowe Siedlce" już 30 października na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce "Bajkowe Siedlce" już 30 października na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce 21 październik 2016Spektakl Teatru ES przygotowany z myślą o najmłodszych. Przedstawienie jest wędrówką po Siedlcach, opisuje historię miasta i zmian jakie się w nim w ostatnich latach dokonały. Zapraszamy już 30 października o godz. 16:00. Bilety dostępne są w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89.
  • Marek Torzewski w koncercie "Nic nie dane jest na zawsze" już 7 listopada na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce Marek Torzewski w koncercie "Nic nie dane jest na zawsze" już 7 listopada na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce 14 październik 2016W poniedziałek, 7 listopada o godzinie 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystąpi światowej sławy - wybitny polski tenor – Marek Torzewski . W koncercie „Nic nie dane jest na zawsze” artysta zaprezentuje m.in. utwory z pierwszego albumu solowego, który uzyskał status platynowej płyty.
  • Spektakl "Romeo i Julia" już 19 października na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce! Spektakl "Romeo i Julia" już 19 października na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce! 13 październik 2016Fascynująca historia o miłości opowiedziana magicznym językiem tańca! Spektakl "Romeo i Julia" w wykonaniu Teatru Tańca Caro, w reżyserii i choreografii Iwony Marii Orzełowskiej wystawiony zostanie w środę, 19 października o godz. 19:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zapraszamy!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem