• "Piaf po polsku" już 7 czerwca w CKiS "Piaf po polsku" już 7 czerwca w CKiS 30 maj 2017Koncert najpiękniejszych piosenek Edtih Piaf, śpiewanych w polskich tłumaczeniach, autorstwa Andrzeja Ozgi i Wojciecha Młynarskiego już 7 czerwca o godz. 19:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce! 
  • Tancerz Caro Dance, Szymon Hawryszko, w Finale Krajowych Eliminacji do Konkursu Eurowizji "Młody Tancerz Roku". Tancerz Caro Dance, Szymon Hawryszko, w Finale Krajowych Eliminacji do Konkursu Eurowizji "Młody Tancerz Roku". 18 maj 2017Miło nam poinformować, że do Finału Krajowych Eliminacji Konkursu Eurowizji "Młody Tancerz Roku" zakwalifikował się tancerz Caro Dance, Szymon Hawryszko.  Zwycięzca krajowych eliminacji będzie reprezentował Polskę w międzynarodowym Konkursie Eurowizji dla Młodych Tancerzy, który odbędzie się pod koniec roku w Czechach. Wielki finał konkursu „Młody Tancerz Roku” transmitowany  będzie 28 maja o godz. 20:00 przez TVP Kultura.
  • Krajowe Mistrzostwa IDO od 26 maja w Siedlcach! Krajowe Mistrzostwa IDO od 26 maja w Siedlcach! 16 maj 2017Od 26 do 28 maja na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbywać się będą Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization Modern, Ballet/Pointe 2017 – eliminacje Mistrzostw Europy i Świata.
  • Premiera spektaklu "4 pory roku, 4 pory życia" już 14 maja na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce Premiera spektaklu "4 pory roku, 4 pory życia" już 14 maja na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce 09 maj 2017Już w niedzielę, 14 maja o godz. 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się premiera spektaklu "4 pory roku, 4 pory życia". Będzie to druga część obchodów Jubileuszu 30-lecia Caro Dance.  
  • Niezapomniane Ballady Leonarda Cohena już 30 kwietnia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce Niezapomniane Ballady Leonarda Cohena już 30 kwietnia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce 21 kwiecień 2017NIEZAPOMNIANE BALLADY LEONARDA COHENA w nowych przekładach Romana Kołakowskiego już 30 kwietnia o godz. 17:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. Zaproszenia od 24 kwietnia do odbioru w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. 
  • Napisz recenzję spektaklu "Carmen" - wygraj wejściówki na "Talent on the move" Napisz recenzję spektaklu "Carmen" - wygraj wejściówki na "Talent on the move" 06 kwiecień 2017Wszystkich Widzów spektaklu "Carmen" zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na spektakl "Talent on the move" w wykonaniu studentów Uniwersytetu Artystycznego Codarts w Rotterdamie.
  • CARO DANCE MISTRZAMI POLSKI - 20 MEDALI NA KRAJOWYCH MISTRZOSTWACH IDO W KIELCACH CARO DANCE MISTRZAMI POLSKI - 20 MEDALI NA KRAJOWYCH MISTRZOSTWACH IDO W KIELCACH 28 marzec 2017Tancerze Caro Dance wzięli udział w Mistrzostwach Polski IDO Jazz/Dance rozgrywanych w Kielcach. Siedlecka reprezentacja przywiozła do domu w sumie 20 medali, w tym 9 złotych, 7 srebrnych i 4 brązowe, zdobywając tym samym tytuły tegorocznych Mistrzów i Wicemistrzów Polski.  
  • Koncert Trzech Tenorów już 1 kwietnia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce Koncert Trzech Tenorów już 1 kwietnia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce 23 marzec 2017Zapraszamy Państwa na wspaniałe widowisko muzyczne - Koncert Trzech Tenorów, który odbędzie się już 1 kwietnia o godzinie 18:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. 
  • Dzień drugi - kup bilet online Dzień drugi - kup bilet online 21 marzec 2017W środę, 5 kwietnia o godz. 19:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl Teatru Es "Dzień Drugi. Wielka Sobota" wg scenariusza i w reżyserii Waldemara Koperkiewicza, na motywach książki i audycji radiowych "Dzień Drugi. Prawda Jedyna" Grzegorza Skwarka. Rezerwacje i bilety są już dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy!
  • Wyniki konkursu plastycznego na plakat do spektaklu "Duszek Śmieciuszek" Wyniki konkursu plastycznego na plakat do spektaklu "Duszek Śmieciuszek" 22 luty 2017Miło nam poinformować, że zwycięzcą konkursu plastycznego na plakat do spektaklu „Duszek Śmieciuszek” została Wiktoria Metera, uczennica klasy III b SP nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach . Rysunek dziewczynki został wyłoniony spośród 269 nadesłanych do nas prac i pięknie wkomponował się w grafikę plakatu „Duszek Śmieciuszek”, którego premiera już 12 marca o godz. 16:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem