• Międzynarodowy Wieczór Baletowy "Balet - pasja i miłość" Międzynarodowy Wieczór Baletowy "Balet - pasja i miłość" 17 maj 2016W sobotę, 21 maja o godz. 19:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się Międzynarodowy Wieczór Baletowy "Balet - pasja i miłość" w wykonaniu gości z USA, tancerzy Michigan Ballet Academy oraz adeptów Teatru Tańca Caro. Swoim występem spektakl uświetni tancerz Polskiego Baletu Narodowego z Teatru Wielkiego – Opery Narodowej – Eduardo Bablidze. Gospodarzem wieczoru będzie nieoceniony konferansjer i znawca baletu – Sławomir Pietras.
  • „Blizny pamięci. Rzecz o Janie Karskim” - ogólnopolska premiera „Blizny pamięci. Rzecz o Janie Karskim” - ogólnopolska premiera 09 maj 2016W środę, 25 maja na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się ogólnopolska premiera spektaklu "Blizny pamięci. Rzecz o Janie Karskim". W rolach głównych wystąpią Jerzy Zelnik i Sebastian Ryś. Zapraszamy!
  • "Selfie z Alicją w Krainie Czarów" już 15 maja i 1 czerwca na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce "Selfie z Alicją w Krainie Czarów" już 15 maja i 1 czerwca na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce 07 maj 2016Zapraszamy na musicalowy spektakl nie tylko dla dzieci pt. "Selfie z Alicją w Krainie Czarów". Przedstawienie w wykonaniu adeptów Teatru Tańca Caro będzie można zobaczyć już 15 maja i 1 czerwca na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Rezerwacje i bilety dostępne są w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89.
  • Mali Giganci z wizytą u Prezydenta Mali Giganci z wizytą u Prezydenta 25 kwiecień 2016Zosia Denisiuk i Michał Woiński, zwycięzcy telewizyjnego programu „Mali Giganci”, spotkali się 22 kwietnia z władzami Siedlec. Prezydent Wojciech Kudelski pogratulował im sukcesu i podziękował za wspaniałe promowanie naszego miasta. 
  • Spektakl Teatru Es "Za co giniemy?" już 28 kwietnia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce Spektakl Teatru Es "Za co giniemy?" już 28 kwietnia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce 21 kwiecień 2016W czwartek, 28 kwietnia o godz. 19:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl Teatru Es pt. "Za co giniemy?" na podstawie twórczości Tomasza Gluzińskiego. Zaprasszamy!
  • Caro Dance 26 razy na podium Krajowych Mistrzostw IDO Wałbrzych 2016 Caro Dance 26 razy na podium Krajowych Mistrzostw IDO Wałbrzych 2016 12 kwiecień 2016W dniach 8-10 kwietnia w Wałbrzychu odbywały się Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization Jazz Dance, Show Dance, Production, Belly Dance/Oriental. Przez trzy dni w Hali Widowiskowo-Sportowej AQUA ZDRÓJ swoje taneczne umiejętności prezentowało blisko 1500 tancerzy z całej Polski. W rywalizacji, która stanowiła zarazem eliminacje do Mistrzostw Europy i Świata, wzięli udział również siedlczanie - tancerze i tancerki Formacji Tanecznej Caro Dance. Z wielką przyjemnością możemy poinformować, że nasi tancerze stawali aż 26 razy na podium, zdobywając tym samym tytuły tegorocznych Mistrzów i Wicemistrzów Polski.
  • Aleksandra Borkowska w finałowej czternastce YOU CAN DANCE! Aleksandra Borkowska w finałowej czternastce YOU CAN DANCE! 06 kwiecień 2016Miło nam poinformować, że tancerka Teatru Tańca Caro, Aleksandra Borkowska, awansowała do najlepszej czternastki programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" emitowanego na antenie TVN. Od środy, 6 kwietnia Olę będzie można oglądać w odcinakach na żywo. Życzymy powodzenia i zachęcamy do kibicowania naszej zdolnej siedlczance. 
  • Koncert "Msza Polska" w Katedrze Siedleckiej Koncert "Msza Polska" w Katedrze Siedleckiej 05 kwiecień 2016W niedzielę, 10 kwietnia o godz. 19:00, w Katedrze Siedleckiej odbędzie się koncert dedykowany pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej. Tego dnia artyści Chóru Miasta Siedlce wykonają Mszę Polską - dzieło sakralne polskiego kompozytora ubiegłego stulecia Jana Maklakiewicza, skomponowaną w 1944 roku. Serdecznie zapraszamy. 
  • Międzynarodowy Dzień Teatru Międzynarodowy Dzień Teatru 27 marzec 2016Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru wszystkim artystom, aktorom, widzom oraz sympatykom teatru, życzymy niezapomnianych wrażeń teatralnych. Niech czar i magia sceny teatralnej nigdy nie zgasną...  
  • Wesołego Alleluja! Wesołego Alleluja! 25 marzec 2016 

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem