• Audycje i warsztaty CODARTS ponownie w Siedlcach! Audycje i warsztaty CODARTS ponownie w Siedlcach! 13 luty 2017Od 21 do 23 kwietnia w Siedlcach odbędą się jedyne w Polsce warsztaty i audycje CODARTS - jednego z najlepszych Uniwersytetów Artystycznych w Europie, który mieści się w Rotterdamie (Holandia).
  • Zimowa Akademia Talentów rusza już 13 lutego! Zimowa Akademia Talentów rusza już 13 lutego! 12 luty 2017Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną w ramach kolejnej edycji "Zimowej Akademii Talentów" organizowanej przez Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Udział we wszystkich zajęciach artystycznych jest bezpłatny. Zaczynamy już 13 lutego - zapraszamy!
  • "Miłość niejedno ma imię" już w najbliższą niedzielę na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce "Miłość niejedno ma imię" już w najbliższą niedzielę na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce 10 luty 2017Już 12 lutego o godz. 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce będzie można zobaczyć walentynkowy spektakl "Miłość niejedno ma imię" w wykonaniu Teatru Tańca Caro i Teatru Es. 
  • "Selfie z Alicją w Krainie Czarów" w Pytaniu na Śniadanie "Selfie z Alicją w Krainie Czarów" w Pytaniu na Śniadanie 18 styczeń 2017W dzisiejszym wydaniu "Pytania na śniadanie" na antenie TVP 2 można było zobaczyć zapowiedź oraz fragment spektaklu musicalowego "Selfie z Alicją w Karinie Czarów" w wykonaniu adeptów Teatru Tańca Caro. Przypomnijmy, że spektakl w reżyserii Iwony Marii Orzełowskiej będzie można zobaczyć już 5 lutego na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. Zapraszamy! 
  • Karnawałowa Gala Mistrzów - kup bilet online Karnawałowa Gala Mistrzów - kup bilet online 16 styczeń 2017W niedzielę, 29 stycznia o godz. 17:00, na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie retrospektywny koncert z historii Caro Dance, zapowiadający jubileusz 30-lecia istnienia zespołu.
  • Ostatni w sezonie "Dziadek do orzechów" już 15 stycznia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce! Ostatni w sezonie "Dziadek do orzechów" już 15 stycznia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce! 11 styczeń 2017Znana baśń autorstwa E.T.A. Hoffmanna z muzyką Piotra Czajkowskiego w wykonaniu artystów Teatru Tańca Caro już 15 stycznia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Będzie to kolejna odsłona Rodzinnej Niedzieli w Teatrze. Zapraszamy! 
  • Maciej Miecznikowski z Chórem Miasta Siedlce na finał Orszaku Trzech Króli Maciej Miecznikowski z Chórem Miasta Siedlce na finał Orszaku Trzech Króli 03 styczeń 2017W piątek, 6 stycznia, na finał Orszaku Trzech Króli, na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się świąteczny koncert Macieja Miecznikowskiego pt. "Rodzi się Bóg". Zaproszenia na koncert od 28 grudnia do odbioru w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy! 
  • Wesołych Świąt! Wesołych Świąt! 21 grudzień 2016Małych i wielkich cudów,  otwartych dłoni i dobrego słowa  życzymy Wam w te piękne Święta Bożego Narodzenia.  Niech będą czasem wytchnienia i nadziei, refleksji nad samym sobą  i serdecznego ukłonu w stronę bliźniego,  który tak samo jak Wy,  czeka na Boga, przychodzącego na świat,  by nadać sens naszemu życiu  - naszym radościom i cierpieniu.  
  • Laureaci V OFT "Sztuka plus Komercja" Laureaci V OFT "Sztuka plus Komercja" 17 grudzień 2016W piątek, 16 grudnia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce zakończyła się V edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów "Sztuka plus Komercja". Podczas uroczystej gali poznaliśmy laureatów trwającego od września i cieszącego się dużym uznaniem publiczności wydarzenia.
  • Gala zakończenia V OFT "Sztuka plus Komercja" już w najbliższy piątek, 16 grudnia o godz. 19:00 Gala zakończenia V OFT "Sztuka plus Komercja" już w najbliższy piątek, 16 grudnia o godz. 19:00 12 grudzień 2016W piątek, 16 grudnia o godz. 19:00 poznamy laureatów V Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów "Sztuka plus Komercja", który od września gości na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Uroczystą galę wręczenia nagród uświetni zimowy spektakl "Dziadek do orzechów". Zapraszamy! 

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem