• Caro Dance Mistrzami Polski! Caro Dance Mistrzami Polski! 22 marzec 2016W sobotę, 19 marca 2016 r. w Białych Błotach odbyły się Mistrzostwa Polski w kategorii Contemporary Ballet, Artistic Show Dance oraz Jazz Dance federacji WADF kwalifikujące na Mistrzostwa Świata i Europy. W zawodach, w których udział wzięło blisko 1500 tancerzy z całej Polski uczestniczyli też siedlczanie - Formacja Taneczna Caro Dance. Mimo olbrzymiej konkurencji, nasza reprezentacja wywalczyła 26 złotych, 13 srebrnych oraz 6 brązowych medali, a także nagrodę specjalną Grand Prix Mistrzostw Polski WADF dla zespołu oraz Grand Prix dla Marceliny Ratyńskiej za największą ilość medali. Gratulujemy!
  • "Lodowa Kraina" po raz kolejny na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce "Lodowa Kraina" po raz kolejny na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce 21 marzec 2016W niedzielę, 3 kwietnia o godz. 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl dla dzieci pt. "Lodowa Kraina". Będzie to kolejna odsłona cyklu Rodzinna Niedziela w Teatrze. Zapraszamy!
  • Spektakl "Dzień Drugi" Teatru Es wystawiony zostanie już 15 marca o godz. 19:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce Spektakl "Dzień Drugi" Teatru Es wystawiony zostanie już 15 marca o godz. 19:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce 09 marzec 2016We wtorek, 15 marca o godz. 19:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl Teatru Es "Dzień Drugi" wg scenariusza i w reżyserii Waldemara Koperkiewicza, na motywach książki i audycji radiowych "Dzień Drugi. Prawda Jedyna" Grzegorza Skwarka. Rezerwacje i bilety są jeszcze dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!   
  • Wyniki castingu do musicalu "Selfie z Alicją w Krainie Czarów" Wyniki castingu do musicalu "Selfie z Alicją w Krainie Czarów" 29 luty 2016Zapraszamy do zapoznania się z wynikami castingu do spektaklu "Selfie z Alicją w Krainie Czarów" Teatru Tańca Caro. Premiera przedstawienia zaplanowana jest na 29 kwietnia, z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca.
  • Dodatkowy koncert "Supermenki" Dodatkowy koncert "Supermenki" 22 luty 2016Informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie Widzów koncertem z okazji Dnia Kobiet pt. "Supermenka" planowanym 8 marca, utworzona została dodatkowa godzina jego grania. Oprócz planowanej godz. 19:00 występ Orkiestry Wojskowej w Siedlcach oraz artystów Teatru Es będzie można zobaczyć też o godz. 17:00. Po bilety zapraszamy do Punktu Informacji Kulturalnej CKiS. Istnieje także możliwość rezerwacji telefonicznej - 25 794 31 89 - zapraszamy! 
  • Spektakl "Miłość niejedno ma imię" z okazji Dnia Kobiet Spektakl "Miłość niejedno ma imię" z okazji Dnia Kobiet 22 luty 2016W niedzielę, 6 marca o godz. 19:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce będzie można zobaczyć spektakl "Miłość niejedno ma imię" w wykonaniu Teatru Tańca Caro i Teatru Es. Tego dnia dla wszystkich Pań przygotowaliśmy miłe niespodzianki. Rezerwacje biletów są już dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!
  • "Szalone nożyczki" Teatru Kwadrat już 28 lutego na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce "Szalone nożyczki" Teatru Kwadrat już 28 lutego na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce 17 luty 2016Interaktywna komedia fryzjerska, której humor ostry jest jak brzytwa. Spektakl "Szalone nożyczki" Teatru Kwadrat już 28 lutego o godz. 16:00 i 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Ostatnie bilety są jeszcze dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89!
  • Pirat Bucior ponownie na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce! Pirat Bucior ponownie na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce! 15 luty 2016Spektakl dla dzieci „O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał przyjaciela” w reżyserii i z muzyką Waldemara Koperkiewicza, a w wykonaniu aktorów Teatru Es już 21 lutego na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. W tytułową rolę Pirata Buciora wciela się Robert Protasewicz, jego towarzyszkę przygód – Papugę – gra Urszula Gotowicka, a odtwórcą roli groźnego Pirata Haka jest Maciej Czapski. Zapraszamy! 
  • Miłość niejedno ma imię - Walentynki w teatrze Miłość niejedno ma imię - Walentynki w teatrze 07 luty 2016Zapraszamy na walentynkowe widowisko muzyczno-taneczne pt. "Miłość niejedno ma imię". Z dedykacją dla wszystkich zakochanych na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystąpią soliści Teatru Es oraz Tancerze Teatru Tańca Caro. Rezerwacje i bilety są już dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy!
  • Wyniki castingu Teatru Dziecięcego Dramma-Mia Wyniki castingu Teatru Dziecięcego Dramma-Mia 01 luty 2016Zapraszamy do zapoznania się z wynikami castingu do Teatru Dziecięcego Dramma - Mia, który przeprowadzony został 26 stycznia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem