• Rodzinna Niedziela w Teatrze już od września na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce! Rodzinna Niedziela w Teatrze już od września na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce! 20 sierpień 2015W niedzielę, 6 września o godz. 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie premierowy spektakl Teatru Caro Dance pt. "Czarodziej Harmonia i siedem księżniczek". Przedstawienie rozpocznie cykl spektakli dla dzieci i młodzieży "Rodzinna Niedziela w Teatrze". 
  • Polski Balet Narodowy na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce Polski Balet Narodowy na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce 11 sierpień 2015W połowie września na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce, wystawiony zostanie spektakl "Obsesje" w wykonaniu Polskiego Baletu Narodowego. Produkcję Teatru Wielkiego Opery Narodowej będzie można zobaczyć już 16 września o godz. 19:00. Rezerwacje biletów dostępne pod nr tel. 25 794 31 89. Zapraszamy! 
  • Od września trwa IV OFTP "Sztuka plus Komercja" Od września trwa IV OFTP "Sztuka plus Komercja" 13 lipiec 2015We wrześniu na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce rozpoczął się IV Ogólnopolski Festiwal Teatrów Prywatnych "Sztuka plus Komercja". W tym roku publiczność będzie miała okazję zobaczyć takie tytuły jak m.in. "Księżniczka Czardasza", "Cud czyli Krakowiaki i Górale", "Belfer" czy też "Dwie morgi utrapienia". Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem. 
  • Nowy sezon Rodzinnej Niedzieli w Teatrze! Nowy sezon Rodzinnej Niedzieli w Teatrze! 12 lipiec 2015Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem spektakli dla dzieci i młodzieży organizowanych w ramach cyklu "Rodzinna Niedziela w Teatrze". Na jesienny sezon artystyczny przygotowaliśmy dla Państwa same nowości, a wśród nich takie spektakle jak: O krasnoludkach i sierotce Marysi", "Mały Książę", "Coppelia", "Królowa Śniegu" i "Bajkowe Siedlce".  Rezerwacje biletów dostępne pod nr tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!
  • Wakacyjna Akademia Talentów Wakacyjna Akademia Talentów 29 czerwiec 2015Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej instytucji przygotowaną w ramach kolejnej edycji Wakacyjnej Akademii Talentów. Zajęcia teatralne, taneczne, plastyczne dla dzieci i młodzieży prowadzone będą przez instruktorów Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny - zapraszamy!
  • Spektakl "Kantata na cztery skrzydła" w jesiennym sezonie teatralnym! Spektakl "Kantata na cztery skrzydła" w jesiennym sezonie teatralnym! 27 czerwiec 2015Najnowsza produkcja Sceny Teatralnej Miasta Siedlce, spektakl "Kantata na cztery skrzydła" w reżyserii Waldemara Koperkiewicza, na deski teatralne powróci w jesiennym sezonie artystycznym. Sztukę będzie można zobaczyć 20 października o godz. 19:00. Już można rezerwować bilety. Zapraszamy!
  • Dwa Srebrne Dyplomy dla Chóru Miasta Siedlce Dwa Srebrne Dyplomy dla Chóru Miasta Siedlce 23 czerwiec 2015Miło nam poinformować, że Chór Miasta Siedlce pod dyrekcją Justyny Kowyni-Rymanowskiej zdobył Srebrny Dyplom w kategorii "Muzyka Współczesna" oraz Srebrny Dyplom w kategorii "Musica Sacra" na Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Chóralnej w Międzyzdrojach, który w dniach 20-21 czerwca odbył się w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach! 
  • Premiera spektaklu "Kantata na cztery skrzydła" już 18 czerwca na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zapraszamy! Premiera spektaklu "Kantata na cztery skrzydła" już 18 czerwca na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zapraszamy! 17 czerwiec 2015W czwartek, 18 czerwca o godz. 19:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie premierowy spektakl Teatru ES pt. "Kantata na cztery skrzydła" w reżyserii Waldemara Koperkiewicza. W sztuce na podstawie tekstu Roberta Bruttera wystąpią Ula Gotowicka, Robert Protasewicz i Maciej Czapski. Rezerwacje i bilety są jeszcze dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy! 
  •  Krajowe Mistrzostwa IDO za nami! Krajowe Mistrzostwa IDO za nami! 08 czerwiec 2015W dniach 5-7 czerwca na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbywały się Krajowe Mistrzostwa IDO Modern, Ballet/Pointe, Tap Dance. Miło nam poinformować, że Tancerze Caro Dance pracujący pod okiem Iwony Marii Orzełowskiej stawali aż 44 razy na podium (23 x Mistrzostwo Polski, 12 x Wicemistrzostwo Polski, 9 x II Wicemistrzostwo Polski) wywalczając tym samym 57 nominacji do udziału w Mistrzostwach Europy i Świata.
  • Siedlce taneczna stolicą Polski. Krajowe Mistrzostwa IDO już od najbliższego piątku na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zapraszamy! Siedlce taneczna stolicą Polski. Krajowe Mistrzostwa IDO już od najbliższego piątku na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zapraszamy! 02 czerwiec 2015Od 5 do 7 czerwca na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbędą się Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization Modern, Ballet/Pointe, Tap Dance 2015 – eliminacje Mistrzostw Europy i Świata. 

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem