• "Bajkowe Siedlce - nasza mała ojczyzna" - premiera spektaklu Teatru Es już w niedzielę, 22 listopada. Zapraszamy! "Bajkowe Siedlce - nasza mała ojczyzna" - premiera spektaklu Teatru Es już w niedzielę, 22 listopada. Zapraszamy! 20 listopad 2015W niedzielę, 22 listopada o godz. 16:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce, odbędzie się premiera spektaklu Teatru Es pt. "Bajkowe Siedlce - nasza mała ojczyzna". Bilety są jeszcze dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy!
  • Aktorzy z serialu "Na Wspólnej" w komedii "Szczaw" już 23 listopada na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zapraszamy! Aktorzy z serialu "Na Wspólnej" w komedii "Szczaw" już 23 listopada na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zapraszamy! 14 listopad 2015W poniedziałek, 23 listopada o godz. 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie komediowy spektakl "Szczaw", w obsadzie którego wystąpią aktorzy znani m.in z popularnego serialu "Na Wspólnej" - Waldemar Obłoza, Łukasz Konopka i Waldemar Błaszczyk.
  • Niepodległa Siedlczanom - "Herbertorium" Oratorium wg twórczości Zbigniewa Herberta Niepodległa Siedlczanom - "Herbertorium" Oratorium wg twórczości Zbigniewa Herberta 04 listopad 2015W środę, 11 listopada o godz. 15:00 w ramach obchodów 97. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce będzie można zobaczyć spektakl "Herbertorium" - Oratorium wg twórczości Zbigniewa Herberta w reżyserii i z muzyką Waldemara Koperkiewicza, a w wykonaniu aktorów Teatru Es i Chóru Miasta Siedlce. Bezpłatne zaproszenia na spektakl od 5 listopada do odbioru w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy! 
  • Zdjęcie ze spektaklu "Romeo i Julia" wyróżnione w Konkursie Fotografii Teatralnej Zdjęcie ze spektaklu "Romeo i Julia" wyróżnione w Konkursie Fotografii Teatralnej 30 październik 2015Miło nam poinformować, że zdjęcie autorstwa Jarosława Grudzińskiego ze spektaklu "Romeo i Julia" Teatru Tańca Caro zostało wyróżnione podczas I edycji Konkursu Fotografii Teatralnej, organizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. W Konkursie Fotografii Teatralnej, który towarzyszy obchodom 250-lecia Teatru Publicznego w Polsce, wzięło udział 170 fotografów. Z pośród nadesłanych 2225 fotografii międzynarodowe jury wskazało 19 finalistów oraz wyróżniło 65 autorów, których prace będzie można oglądać na wystawach pozakonkursowych. 
  • Artyści "Tańca z Gwiazdami" na  deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce Artyści "Tańca z Gwiazdami" na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce 27 październik 2015W środę, 28 października na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl "I move you" w choreografii Macieja Zakliczyńskiego z udziałem najlepszych tancerzy w Polsce, znanych m.in. z telewizyjnego show "Taniec z Gwiazdami" . Na scenie wystąpią aktorzy Teatru Dramatycznego oraz tancerze: Paulina Biernat, Anna Głogowska, Krzysztof Hulboj, Jan Kliment, Janja Lesar, Stefano Terrazzino. Ostatnie bilety są jeszcze dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89. Zapraszamy! 
  • Teatr Es w radiowej "Trójce" Teatr Es w radiowej "Trójce" 23 październik 2015Miło nam poinformować, że artyści Teatru Es zostali zaproszeni do udziału w audycji "Muzyczne rozmowy" na antenie Radiowej "Trójki". Program poświęcony będzie projektowi muzycznemu "Śpiewnik Papieski" do słów Karola Wojtyły z muzyką Waldemara Koperkiewicza. Emisja audycji już 1 listopada w godz. 6:05 - 7:00 rano na antenie Polskiego Radia "Trójka".  
  • Kondolencje Kondolencje 22 październik 2015Prezydentowi Wojciechowi Kudelskiemu wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Mamy składają dyrekcja i pracownicy Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce
  • "Mrowisko" - Premiera Teatru Tańca Caro "Mrowisko" - Premiera Teatru Tańca Caro 20 październik 2015W sobotę, 24 października o godz. 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się premiera spektaklu Teatru Tańca Caro pt. "Mrowisko". Spektakl to dzieło dwóch choreografów młodego pokolenia: Pauliny Jaksim i Jakuba Mędrzyckiego. Bilety są już dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Rezerwacje pod nr tel. 25 794 31 89. Zapraszamy! 
  • "Kantata na cztery skrzydła" już 20 października na naszej scenie! "Kantata na cztery skrzydła" już 20 października na naszej scenie! 19 październik 2015We wtorek, 20 października o godz. 19:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl Teatru ES pt. "Kantata na cztery skrzydła" w reżyserii Waldemara Koperkiewicza. W sztuce na podstawie tekstu Roberta Bruttera wystąpią: Ula Gotowicka, Robert Protasewicz i Maciej Czapski. Rezerwacje i bilety dostępne są w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 79 31 89. Zapraszamy!
  • "Śluby panieńskie" już w najbliższą niedzielę, 18 października na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. Wstęp wolny. Zapraszamy! "Śluby panieńskie" już w najbliższą niedzielę, 18 października na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. Wstęp wolny. Zapraszamy! 16 październik 2015Jedną z październikowych premier Sceny Teatralnej Miasta Siedlce będzie spektakl "Śluby panieńskie" przygotowany przez adeptów Studia Teatralnego im. J. Woszczerowicza. Przedstawienie w reżyserii Macieja Czapskiego będzie można zobaczyć 18 października o godz. 19:00. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem