• Spektakl "Przyszedł mężczyzna do kobiety" na inaugurację V Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów "Sztuka plus Komercja" Spektakl "Przyszedł mężczyzna do kobiety" na inaugurację V Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów "Sztuka plus Komercja" 07 wrzesień 2016„Przyszedł mężczyzna do kobiety” czyli mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością. Mistrzowski duet teatralny czyli Violę Arlak i Tadeusza Chudeckiego zobaczymy już 23 wrzezśnia o godz. 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.
  • Spektakl "Siedlczanie do tańca i do różańca" już 4 września na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce Spektakl "Siedlczanie do tańca i do różańca" już 4 września na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce 30 sierpień 2016W niedzielę, 4 września o godz. 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl "Siedlczanie do tańca i do różańca".  
  • "Przebojowa 15" - Koncerty inaugurujące obchody Jubileuszu 15-lecia Chóru Miasta Siedlce "Przebojowa 15" - Koncerty inaugurujące obchody Jubileuszu 15-lecia Chóru Miasta Siedlce 19 sierpień 2016W piątek, 2 września o godz. 17:00 i 20:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędą się koncerty inaugurujące obchody Jubileuszu 15-lecia Chóru Miasta Siedlce.  
  • Kup bilet online! Kup bilet online! 27 lipiec 2016Szanowni Państwo, informujemy, że na wybrane spektakle z oferty Sceny Teatralnej Miasta Siedlce bilety można kupić drogą elektroniczną. Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem!
  • Festiwal Teatrów "Sztuka plus Komercja" powraca! Festiwal Teatrów "Sztuka plus Komercja" powraca! 24 lipiec 2016We wrześniu na deski Sceny Teatralnej Miasta Siedlce powróci Ogólnopolski Festiwal Teatrów "Sztuka plus Komercja". W tym roku publiczność będzie miała okazję zobaczyć takie tytuły jak m.in. "Ślub doskonały" Teatru Kwadrat, "Miłość i Polityka" Teatru Kamienica czy też "Hawaje" Teatru Capitol. Zapraszamy do zapoznania się repertuarem.
  • Światowe Dni Młodzieży w Diecezji Siedleckiej - program wydarzeń artystycznych Światowe Dni Młodzieży w Diecezji Siedleckiej - program wydarzeń artystycznych 06 lipiec 2016Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzeń artystycznych Światowych Dni Młodzieży 2016 w Diecezji Siedleckiej, które w dniach 21 - 24 lipca odbywać się będą w naszym mieście. W tych dniach Diecezję Siedlecką odwiedzi około tysiąca pięciuset młodych ludzi z całego świata.
  • Teatr Es i Chór Miasta Siedlce w koncercie „Głos Wolności” w Warszawie Teatr Es i Chór Miasta Siedlce w koncercie „Głos Wolności” w Warszawie 24 czerwiec 2016W najbliższą niedzielę, 26 czerwca o godz. 17.30 na placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie odbędzie koncert organizowany pod honorowym patronatem ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza i sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Piotra Naimskiego, który uświetni obchody 40. rocznicy wydarzeń czerwcowych i powstania Komitetu Obrony Robotników. Artyści Teatru ES i Chóru Miasta Siedlce zostali zaproszeni do udziału w widowisku „Głos Wolności” w reżyserii Romana Kołakowskiego, w którym wystąpią także m. in. Ewa Dałkowska, Natalia Sikora, Dominika Figurska, Marek Bałata, Teatr Piosenki w repertuarze pieśni patriotycznych i utworów największych polskich poetów. 
  • Chór Miasta Siedlce koncertował na Słowacji Chór Miasta Siedlce koncertował na Słowacji 21 czerwiec 2016W dniach od 14 do 18 czerwca Chór Miasta Siedlce odbył tournée artystyczne po Słowacji. Na zaproszenie władz miasta Sabinov artyści wzięli udział w dorocznych obchodach święta miasta jakim są Dni Sabinova. Pierwszym koncertem, chórzyści pod dyrekcją Justyny Kowyni-Rymanowskiej, uświetnili uroczystą galę wręczenia nagród Primatora Mesta Sabinov, Petera Molcana. Były to nagrody przyznane przedstawicielom miast partnerskich Sabinova, za wieloletnią, owocną współpracę, które otrzymali partnerzy z: Cubuk (Turcja), Sobeslav (Czechy), Kenderes (Węgry) oraz z miasta Siedlce. Nagrodę z rąk Petera Molcana odebrał prezydent Miasta Siedlce Wojciech Kudelski.
  • Teatr Es i Chór Miasta Siedlce w Empiku Teatr Es i Chór Miasta Siedlce w Empiku 17 czerwiec 2016Miło nam poinformować, że do repertuaru płyty ”Karol Wojtyła zaśpiewany” wydanej przez salon Empik, zawierającej 20 utworów wykonywanych przez m.in. Grzegorza Markowskiego, Kingę Preis czy Romana Kołakowskiego, wydawca wybrał aż 7 pozycji z płyty Teatru Es i Chóru Miasta Siedlce „Śpiewnik Papieski” do słów Karola Wojtyły, z muzyką Waldemara Koperkiewicza. To wielki zaszczyt i wyróżnienie dla artystów Centrum Kultury i Sztuki. 
  • Wakacyjna Akademia Talentów Wakacyjna Akademia Talentów 07 czerwiec 2016Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej instytucji przygotowaną w ramach kolejnej edycji Wakacyjnej Akademii Talentów. Zajęcia teatralne, taneczne, plastyczne dla dzieci i młodzieży prowadzone będą przez instruktorów Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny - zapraszamy!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem