•  "Skąpiec. Work in progress" już w grudniu na naszej scenie! "Skąpiec. Work in progress" już w grudniu na naszej scenie! 31 październik 2014Niezwykła wariacja wokół klasycznej sztuki Moliera czyli spektakl "Skąpiec. Work in progress" z Waldemarem Obłozą w roli głównej, będzie można zobaczyć w środę, 10 grudnia o godz. 19:00. Zapraszamy!
  • "Mistrzowie sceny", czyli recital Alicji Majewskiej i Włodzmierza Korcza już 25 października na naszej scenie! W sprzedaży ostatnie bilety na ten niezwykły koncert legend polskiej sceny i estrady. "Mistrzowie sceny", czyli recital Alicji Majewskiej i Włodzmierza Korcza już 25 października na naszej scenie! W sprzedaży ostatnie bilety na ten niezwykły koncert legend polskiej sceny i estrady. 17 październik 2014Z naszą kamerą gościliśmy na próbie nagrania do jednego z najpopularniejszych programów muzycznych w Polsce. Spotkaliśmy tam wspaniały, artystyczny duet, czyli Alicję Majewską i Włodzimierza Korcza, którzy zaprosili siedlczan i mieszkańców regionu do uczestnictwa w ich recitalu na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. W Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS w siedzibie głównej jak i Galerii Siedlce pozostały ostatnie bilety na ww. koncert.
  • Wyniki XII Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Karola Wojtyły - Papieża Jana Pawła II "Słowo - Dar i Tajemnica" Wyniki XII Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Karola Wojtyły - Papieża Jana Pawła II "Słowo - Dar i Tajemnica" 16 październik 2014W czwartek, 16 października w ramach obchodów Dnia Papieskiego, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbył się XII Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Karola Wojtyły - św. Jana Pawła II "Słowo - Dar i Tajemnica". Po wysłuchaniu 39 recytatorów z całego regionu pierwsze miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych komisja artystyczna przyznała Natalii Wąsowskiej z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Mordach. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych pierwsze miejsce ex aequo zdobyli: Paulina Godlewska z ZSP nr 3 w Siedlcach oraz Bartosz Osik z II LO im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach.
  • Dołącz do Studia Teatralnego im. Jacka Woszczerowicza! Dołącz do Studia Teatralnego im. Jacka Woszczerowicza! 15 październik 2014W czwartek, 6 listopada o godz. 16:00, w Akademii Sztuk "Piękna 7" przeprowadzony zostanie nabór do Studia Teatralnego im. J. Woszczerowicza. Do udziału zapraszamy uczniów gimnazjów, szkół średnich oraz studentów. Na przesłuchanie należy przygotowac swój ulubiony wiersz. Szczegółowe informacje o naborze dostępne pod nr telefonu 502 302 001.
  • Spektakl "We Are" już 15 października na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce Spektakl "We Are" już 15 października na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce 13 październik 2014Spektakl "We Are" w reżyserii i choreografii Jakuba Mędrzyckiego, a w wykonaniu tancerzy i aktorów Teatru Tańca Caro Dance wystawiony zostanie już w najbliższą środę, 15 października o godz. 19:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Bilety na sztukę do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Istnieje tez możliwość rezerwacji telefonicznej: 25 794 31 89. Zapraszamy!
  • Koncert "Przebój za przebojem" w Warszawie Koncert "Przebój za przebojem" w Warszawie 10 październik 2014W czwartek, 9 października, w Sali Domu Kultury "Kościuszkowiec" w Warszawie odbyły się uroczystości z okazji 71. rocznicy powstania 1. Warszawskiej Brygady Pancernej im. Tadeusza Kościuszki w Warszawie oraz 20. rocznicy bitwy pod Lenino, dorocznego święta jednostki. Wydarzenie uświetnił Koncert „Przebój za przebojem” w wykonaniu Orkiestry Wojskowej w Siedlcach pod dyrekcją por. Dariusza Kaczmarskiego oraz Solistów Teatru Es: Natalii Koperkiewicz, Gabrieli Kardacz, Roberta Protasewicza, Marcina Sójki oraz Ewy Siembidy. Koncert poprowadził Mariusz Orzełowski. 
  • Dziękujemy za 5000 polubień na Facebook'u! Dziękujemy za 5000 polubień na Facebook'u! 05 październik 2014W dniu dzisiejszym nasz fanpage na portalu Facebook przekroczył liczbę 5000 polubień. Dziękujemy wszystkim za "lajki". Pozostałych również zachęcamy do subskrybcji profilu Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce na Facebook'u. Klikając "lubię to" macie możliwość śledzenia na bieżąco aktualności związanych z organizowanymi przez naszą instytucję wydarzeniami kulturalnymi. Tam również znajdziecie galerie zdjęć czy konkursy, w których możecie wygrywać bilety na spektakle, koncerty czy recitale odbywające się na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. Do zobaczenia w Teatrze... i na Facebook'u!
  • Premiera spektaklu "Romeo i Julia" już 19 października! Premiera spektaklu "Romeo i Julia" już 19 października! 03 październik 2014W niedzielę, 19 października o godz. 16:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się premiera spektaklu "Romeo i Julia" w reżyserii i choreografii Iwony Marii Orzełowskiej. Tę fascynującą historię o miłości, magicznym językiem tańca, opowiedzą aktorzy i tancerze Teatru Tańca Caro Dance. Ostatnie wolne bilety na sztukę do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy!
  • Sokołowski Ośrodek Kultury wyremontowany Sokołowski Ośrodek Kultury wyremontowany 02 październik 2014W środę, 1 października dokonano oficjalnego otwarcia Sokołowskiego Ośrodka Kultury po remoncie. Stanowisko dyrektora placówki powierzone zostało Pani Iwonie Kopiwodzie. 
  • Statuetki Mecenasów Siedleckiej Kultury wręczone Statuetki Mecenasów Siedleckiej Kultury wręczone 30 wrzesień 2014Siedlce od lat honorują przedsiębiorstwa, które wspierają finansowo miejscowych sportowców i artystów. Na mocy uchwały Rady Miasta Siedlce z 26 czerwca bieżącego roku po raz kolejny przyznano tytuły Złotego Mecenasa Siedleckiej Kultury i Mecenasa Siedleckiej Kultury za 2013 rok oraz Złotego Mecenasa Siedleckiego Sportu i Mecenasa Siedleckiego Sportu za 2013 rok. W gronie tegorocznych laureatów znaleźli się partnerzy strategiczni Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, tj. drukarnia Iwonex, sieć sklepów Topaz, firma Cukrohurt, Arche i Jastrzębski - autoryzowany dealer marki Opel. Statuetki Mecenasów Siedleckiej Kultury laureatom wręczył Prezydent Miasta Siedlce Wojciech Kudelski podczas wrześniowej Sesji Rady Miasta Siedlce w dniu 30 września bieżącego roku.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem