• Spektakl "We Are" na scenie Centrum Kultury w Lublinie Spektakl "We Are" na scenie Centrum Kultury w Lublinie 26 styczeń 2015W niedzielę, 1 lutego spektakl "We Are" Teatru Tańca Caro Dance zagości w Lublinie podczas weekendu tańca organizowanego przez Centrum Kultury w Lublinie oraz Lubelski Teatr Tańca.Na scenie Centrum Kultury w Lublinie od 29 stycznia do 1 lutego wystawione zostaną cztery spektakle taneczne, wśród których znajdzie się produkcja CKiS im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, spektakl "We Are" w reżyserii Jakuba Mędrzyckiego. 
  • Rodzinna Niedziela w Teatrze na ferie ze spektaklem "Kopciuszek". Dodatkowy spektakl o godz. 14:00. Zapraszamy! Rodzinna Niedziela w Teatrze na ferie ze spektaklem "Kopciuszek". Dodatkowy spektakl o godz. 14:00. Zapraszamy! 20 styczeń 2015W niedzielę, 25 stycznia o godz. 16:00 zapraszamy na spektakl "Kopciuszek" na podstawie baśni braci Grimm i Charles'a Perraulta. Tę klasyczną, mądrą opowieść, będąca propozycją teatralną dla całej rodziny przygotowali Tancerze Teatru Tańca Caro Dance oraz Szkoły Tańca do Caro Dance. Ostatnie wolne bilety na sztukę można kupić w naszym Punkcie Informacji Kulturalnej. Rezerwacje pod nr telefonu 25 794 31 89. Zapraszamy! 
  • Marek Torzewski ponownie w Siedlcach! Marek Torzewski ponownie w Siedlcach! 08 styczeń 2015„Magnes Dusz” to złoty album najsłynniejszego polskiego tenora - Marka Torzewskiego, z którym artysta przyjedzie do Siedlec. Koncert będzie można zobaczyć w Walentynki, 14 lutego o godz. 18:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zapraszamy! 
  • Ferie w mieście z Zimową Akademią Talentów! Ferie w mieście z Zimową Akademią Talentów! 07 styczeń 2015Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną w ramach kolejnej edycji "Zimowej Akademii Talentów" organizowanej przez naszą instytucję. Udział we wszystkich zajęciach i spotkaniach warsztatowych jest bezpłatny. Zaczynamy już 19 stycznia - zapraszamy!
  • Zapraszamy do wspólnego kolędowania! Zapraszamy do wspólnego kolędowania! 05 styczeń 2015We wtorek, 6 stycznia z okazji Święta Trzech Króli na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się koncert pt. "Zaśpiewajmy Wszyscy Razem" z udziałem chórów działających w Siedlcach. Początek koncertu o godz. 16:00. Wstęp wolny. Zapraszamy do wspólnego kolędowania! 
  • Zapraszamy na Sylwestra na Placu gen. Sikorskiego! Zapraszamy na Sylwestra na Placu gen. Sikorskiego! 29 grudzień 2014Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta Siedlce i regionu na Sylwestra na Placu gen. Sikorskiego. Rozpoczęcie imprezy przewidziane jest na godz. 23.00 Znakomitą muzykę zagwarantuje siedlecki zespół Route66 oraz Piotr Gozdek. O północy noworoczne życzenia mieszkańcom złożą przedstawiciele Władz Miasta Siedlce. Jak co roku będzie można też podziwiać efektowny pokaz sztucznych ogni. Zapraszamy!
  • Wesołych Świąt! Wesołych Świąt! 22 grudzień 2014Małych i wielkich cudów, otwartych dłoni i dobrego słowa życzymy Wam w te piękne Święta Bożego Narodzenia. Niech będa czasem wytchnienia i nadziei, refleksji  nad samym sobą i serdecznego ukłonu w stronę bliźniego, który tak samo jak Wy, czeka na Boga, przychodzącego na świat, by nadać sens naszemu życiu - naszym radościom i cierpieniu.
  • "Skąpiec. Work in progress" w finale TOP REGIONU 2014 plebiscytu portalu "podlasie24.pl" "Skąpiec. Work in progress" w finale TOP REGIONU 2014 plebiscytu portalu "podlasie24.pl" 17 grudzień 2014Ogólnopolska premiera spektaklu "Skąpiec. Work in progress" z Waldemarem Obłozą w roli głównej ma szanse zostać "Kulturalnym Wydarzeniem Roku 2014" w plebiscycie TOP REGIONU organizowanym przez portal informacyjny "podlasie24.pl". Wszystkich sympatyków spektaklu zachęcamy do oddawania głosów na stronie www.podlasie24.pl. Dziękujemy!
  • Caro Dance Mistrzami Świata!  Nasz zespół aż 25 razy na podium! Caro Dance Mistrzami Świata! Nasz zespół aż 25 razy na podium! 17 grudzień 2014W dniach 9 - 13 grudnia w Mikołajkach odbywały się Mistrzostwach Świata World Championship Jazz Dance, Modern, Ballet/Pointe. „Mikołajki World Dance Week” pod patronatem International Dance Organization oraz Polskiej Federacji Tańca jest jedną z największych imprez tanecznych na świecie, organizowaną nieprzerwanie od czternastu lat. Na parkietach Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach pojawiło się ponad 3 tysiące tancerzy z kilkudziesięciu państw i 3 kontynentów oraz kilkunastu Mistrzów Europy i Świata w ponad 50 kategoriach tanecznych. Nasz kraj i miasto Siedlce, reprezentowali tancerze Formacji Tanecznej Caro Dance, którzy pod okiem Iwony Marii Orzełowskiej aż 25 razy stawali na najwyższych stopniach podium. Podczas tegorocznych Mistrzostw Świata, Polska otrzymała nagrodę Grand Prix za największą liczbę medali, która również przypadła w udziale dla Caro Dance jako zespołu z największą liczbą medali. Gratulujemy! 
  • Laureaci III OFTP "Sztuka plus Komercja"! Laureaci III OFTP "Sztuka plus Komercja"! 14 grudzień 2014Tytuł najlepszego spektaklu jury III OFTP "Sztuka plus Komercja" przyznało ex aequo produkcji Teatru 6. piętro "Bóg Mordu" oraz sztuce "Skąpiec. Work in progress. Najlepsi aktorzy w ocenie jury to Zbigniew Zamachowski i Dorota Zielińska. Nagroda dziennikarzy powędrowała dla spektaklu "Bóg mordu, a publiczność,  najwyżej oceniła sztukę "Skąpiec. Work in progress". 

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem