• Spektakl "Dzień Drugi" już 25 marca na naszej scenie. Zapraszamy! Spektakl "Dzień Drugi" już 25 marca na naszej scenie. Zapraszamy! 10 marzec 2015W środę, 25 marca o godz. 19:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl Teatru Es "Dzień Drugi" wg scenariusza i w reżyserii Waldemara Koperkiewicza, na motywach książki i audycji radiowych "Dzień Drugi. Prawda Jedyna" Grzegorza Skwarka. Rezerwacje i bilety są już dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy! 
  • Koncerty z okazji Dnia Kobiet na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zarezerwuj bilet już dziś! Koncerty z okazji Dnia Kobiet na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zarezerwuj bilet już dziś! 01 marzec 2015"Być kobietą..." to tytuł koncertu, który z okazji Dnia Kobiet wybrzmi na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. W tym roku Orkiestra Wojskowa w Siedlcach oraz soliści Teatru Es przygotowali nowy, pełen muzycznych niespodzianek repertuar ze specjalną dedykacją dla wszystkich Pań. Koncerty będzie można zobaczyć 7 i 8 marca o godz. 19:00 na naszej scenie. Ostatnie bilety można jeszcze kupić w naszych Punktach Informacji Kulturalnej. Rezerwacje telefoniczne dostępne pod nr tel. 25 794 31 89. Polecamy! 
  • Premiera spektaklu "Śpiąca królewna" w ramach marcowej Rodzinnej Niedzieli w Teatrze! Dodatkowy spektakl o godz 18:30! Premiera spektaklu "Śpiąca królewna" w ramach marcowej Rodzinnej Niedzieli w Teatrze! Dodatkowy spektakl o godz 18:30! 27 luty 2015Pełen baśniowej magii spektakl "Śpiąca królewna" to nasza propozycja na marcową odsłonę Rodzinnej Niedzieli w Teatrze. Premierę przedstawienia w reżyserii i choreografii Iwony Marii Orzełowskiej, a w wykonaniu aktorów i tancerzy Teatru Tańca Caro Dance, będzie można zobaczyć już 1 marca o godz. 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. W zawiązku z dużym zainteresowaniem Widzów, przedstawienie będzie można zobaczyć dodatkowo o godz. 18:30. Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel 25 794 31 89. Zapraszamy! 
  • Scena Teatralna Miasta Siedlce partnerem Mazowieckiego Instytutu Kultury Scena Teatralna Miasta Siedlce partnerem Mazowieckiego Instytutu Kultury 24 luty 2015W poniedziałek, 23 lutego Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce podjęło współpracę z Mazowieckim Instytutem Kultury i zaproszonymi do projektu placówkami kultury z terenu Mazowsza. Uroczyste podpisanie porozumienia Partnerów odbyło się podczas spotkania w siedzibie Mazowieckiego Instytutu Kultury w Warszawie, na które przybyli przedstawiciele lokalnych i regionalnych mediów oraz dyrektorzy i przedstawiciele instytucji kultury, tworzących „Teatr Mazowiecki Sieć”. 
  • Laureaci XXIV Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej "Kamień Wiary" Laureaci XXIV Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej "Kamień Wiary" 04 luty 2015We wtorek, 3 lutego, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbył się finał XXIV Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej "Kamień Wiary". W tegorocznej edycji konkursu uczestniczyli śpiewacy i recytatorzy m.in. z Warszawy, Piaseczna, Siedlec, Sokołowa Podlaskiego, Łukowa, Garwolina, Zakroczymia, Czerska, Ryk, Sierpc, Sadownego i Międzyrzeca Podlaskiego. Laureatką w kategorii "poezja śpiewana" została Paulina Godlewska, zaś w kategorii "recytacja" pierwsze miejsce przypadło Dominikowi Bobrykowi. 
  • Spektakl "Romeo i Julia" już 15 lutego na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce! Spektakl "Romeo i Julia" już 15 lutego na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce! 03 luty 2015Walentynkową odsłonę spektaklu "Romeo i Julia" w reżyserii i choreografii Iwony Marii Orzełowskiej będzie można zobaczyć w niedzielę, 15 lutego o godz. 16:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Tę ponadczasową historię o miłości przedstawią tancerze i aktorzy Teatru Tańca Caro Dance.  Bilety są jeszcze dostępne w Punktach Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy!
  • Spektakl "We Are" na scenie Centrum Kultury w Lublinie Spektakl "We Are" na scenie Centrum Kultury w Lublinie 26 styczeń 2015W niedzielę, 1 lutego spektakl "We Are" Teatru Tańca Caro Dance zagości w Lublinie podczas weekendu tańca organizowanego przez Centrum Kultury w Lublinie oraz Lubelski Teatr Tańca.Na scenie Centrum Kultury w Lublinie od 29 stycznia do 1 lutego wystawione zostaną cztery spektakle taneczne, wśród których znajdzie się produkcja CKiS im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, spektakl "We Are" w reżyserii Jakuba Mędrzyckiego. 
  • Rodzinna Niedziela w Teatrze na ferie ze spektaklem "Kopciuszek". Dodatkowy spektakl o godz. 14:00. Zapraszamy! Rodzinna Niedziela w Teatrze na ferie ze spektaklem "Kopciuszek". Dodatkowy spektakl o godz. 14:00. Zapraszamy! 20 styczeń 2015W niedzielę, 25 stycznia o godz. 16:00 zapraszamy na spektakl "Kopciuszek" na podstawie baśni braci Grimm i Charles'a Perraulta. Tę klasyczną, mądrą opowieść, będąca propozycją teatralną dla całej rodziny przygotowali Tancerze Teatru Tańca Caro Dance oraz Szkoły Tańca do Caro Dance. Ostatnie wolne bilety na sztukę można kupić w naszym Punkcie Informacji Kulturalnej. Rezerwacje pod nr telefonu 25 794 31 89. Zapraszamy! 
  • Marek Torzewski ponownie w Siedlcach! Marek Torzewski ponownie w Siedlcach! 08 styczeń 2015„Magnes Dusz” to złoty album najsłynniejszego polskiego tenora - Marka Torzewskiego, z którym artysta przyjedzie do Siedlec. Koncert będzie można zobaczyć w Walentynki, 14 lutego o godz. 18:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zapraszamy! 
  • Ferie w mieście z Zimową Akademią Talentów! Ferie w mieście z Zimową Akademią Talentów! 07 styczeń 2015Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną w ramach kolejnej edycji "Zimowej Akademii Talentów" organizowanej przez naszą instytucję. Udział we wszystkich zajęciach i spotkaniach warsztatowych jest bezpłatny. Zaczynamy już 19 stycznia - zapraszamy!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem