• "O Krasnoludkach i sierotce Marysi" już w najbliższą niedzielę na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce "O Krasnoludkach i sierotce Marysi" już w najbliższą niedzielę na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce 07 wrzesień 2015W niedzielę, 13 września o godz. 16:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się premiera najnowszego spektaklu Teatru Tańca Caro Dance pt. "O Krasnoludkach i sierotce Marysi". Przedstawienie będzie kolejną odsłoną cyklu Rodzinna Niedziela w Teatrze. Zapraszamy!
  • Orkiestra Wojskowa i soliści Teatru Es zagrają podczas Dni Siedlec [KONCERT W CKIS] Orkiestra Wojskowa i soliści Teatru Es zagrają podczas Dni Siedlec [KONCERT W CKIS] 28 sierpień 2015W piątek, 4 września na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce zagra Orkiestra Wojskowa w Siedlcach z towarzyszeniem solistów Teatru Es. W koncercie pt. "Z Jackiem" w tle, przygotowanym specjalnie z okazji Dni Siedlec, wybrzmią największe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Początek koncertu o godz. 20:30. Wstęp wolny. Zapraszamy! 
  • Rodzinna Niedziela w Teatrze już od września na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce! Rodzinna Niedziela w Teatrze już od września na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce! 20 sierpień 2015W niedzielę, 6 września o godz. 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie premierowy spektakl Teatru Caro Dance pt. "Czarodziej Harmonia i siedem księżniczek". Przedstawienie rozpocznie cykl spektakli dla dzieci i młodzieży "Rodzinna Niedziela w Teatrze". 
  • Polski Balet Narodowy na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce Polski Balet Narodowy na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce 11 sierpień 2015W połowie września na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce, wystawiony zostanie spektakl "Obsesje" w wykonaniu Polskiego Baletu Narodowego. Produkcję Teatru Wielkiego Opery Narodowej będzie można zobaczyć już 16 września o godz. 19:00. Rezerwacje biletów dostępne pod nr tel. 25 794 31 89. Zapraszamy! 
  • Od września trwa IV OFTP "Sztuka plus Komercja" Od września trwa IV OFTP "Sztuka plus Komercja" 13 lipiec 2015We wrześniu na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce rozpoczął się IV Ogólnopolski Festiwal Teatrów Prywatnych "Sztuka plus Komercja". W tym roku publiczność będzie miała okazję zobaczyć takie tytuły jak m.in. "Księżniczka Czardasza", "Cud czyli Krakowiaki i Górale", "Belfer" czy też "Dwie morgi utrapienia". Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem. 
  • Nowy sezon Rodzinnej Niedzieli w Teatrze! Nowy sezon Rodzinnej Niedzieli w Teatrze! 12 lipiec 2015Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem spektakli dla dzieci i młodzieży organizowanych w ramach cyklu "Rodzinna Niedziela w Teatrze". Na jesienny sezon artystyczny przygotowaliśmy dla Państwa same nowości, a wśród nich takie spektakle jak: O krasnoludkach i sierotce Marysi", "Mały Książę", "Coppelia", "Królowa Śniegu" i "Bajkowe Siedlce".  Rezerwacje biletów dostępne pod nr tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!
  • Wakacyjna Akademia Talentów Wakacyjna Akademia Talentów 29 czerwiec 2015Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej instytucji przygotowaną w ramach kolejnej edycji Wakacyjnej Akademii Talentów. Zajęcia teatralne, taneczne, plastyczne dla dzieci i młodzieży prowadzone będą przez instruktorów Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny - zapraszamy!
  • Spektakl "Kantata na cztery skrzydła" w jesiennym sezonie teatralnym! Spektakl "Kantata na cztery skrzydła" w jesiennym sezonie teatralnym! 27 czerwiec 2015Najnowsza produkcja Sceny Teatralnej Miasta Siedlce, spektakl "Kantata na cztery skrzydła" w reżyserii Waldemara Koperkiewicza, na deski teatralne powróci w jesiennym sezonie artystycznym. Sztukę będzie można zobaczyć 20 października o godz. 19:00. Już można rezerwować bilety. Zapraszamy!
  • Dwa Srebrne Dyplomy dla Chóru Miasta Siedlce Dwa Srebrne Dyplomy dla Chóru Miasta Siedlce 23 czerwiec 2015Miło nam poinformować, że Chór Miasta Siedlce pod dyrekcją Justyny Kowyni-Rymanowskiej zdobył Srebrny Dyplom w kategorii "Muzyka Współczesna" oraz Srebrny Dyplom w kategorii "Musica Sacra" na Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Chóralnej w Międzyzdrojach, który w dniach 20-21 czerwca odbył się w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach! 
  • Premiera spektaklu "Kantata na cztery skrzydła" już 18 czerwca na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zapraszamy! Premiera spektaklu "Kantata na cztery skrzydła" już 18 czerwca na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zapraszamy! 17 czerwiec 2015W czwartek, 18 czerwca o godz. 19:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie premierowy spektakl Teatru ES pt. "Kantata na cztery skrzydła" w reżyserii Waldemara Koperkiewicza. W sztuce na podstawie tekstu Roberta Bruttera wystąpią Ula Gotowicka, Robert Protasewicz i Maciej Czapski. Rezerwacje i bilety są jeszcze dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy! 

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem