• Siedlce w obiektywie Cypriana Kucharuka. Niezwykłe zdjęcia naszego miasta nocą. Polecamy! Siedlce w obiektywie Cypriana Kucharuka. Niezwykłe zdjęcia naszego miasta nocą. Polecamy! 05 kwiecień 2014W środę, 26 marca we Foyer Sceny Teatralnej Miasta Siedlce miało miejsce otwarcie wystawy fotografii autorstwa Cypriana Kucharuka "Siedlce... Moje miasto nocą". Fotografie przedstawiające obiekty architektury Siedlec, ulice oraz pejzaż miasta okryty magią nocy można oglądać do 16 kwietnia 2014r. Zapraszamy! 
  • Kwietniowa odsłona cyklu "Rodzinna Niedziela w Teatrze" - w sprzedaży ostatnie wolne bilety na spektakl "Dziewczynka z zapałkami" Kwietniowa odsłona cyklu "Rodzinna Niedziela w Teatrze" - w sprzedaży ostatnie wolne bilety na spektakl "Dziewczynka z zapałkami" 05 kwiecień 2014W najbliższą niedzielę, 6 kwietnia, dwukrotnie - o godzinie 16:00 i 18:00 - wystawiony zostanie spektakl "Dziewczynka z zapłakami". Ta taneczna opowieść na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena w reżyserii Katarzyny Bondarczuk, a w wykonaniu Szkoły Tańca do Caro Dance będzie zarazem kwietniową odsłoną dobrze znanego Państwu cyklu - "Rodzinna Niedziela w Teatrze". W roli głównej zobaczymy Zuzannę Jarosławską. Bilety na widowisko o godzinie 18:00 (na godzinę 16:00 biletów brak) będzie można jeszcze nabyć bezpośrednio przed rozpoczęciem w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Tego dnia od godziny 15:00 będzie można zarezerwować wejściówki również drogą telefoniczną - 25 794 31 89 - zapraszamy!
  • W sprzedaży ostatnie bilety na spektakl "Jak się kochają w niższych sferach". W sprzedaży ostatnie bilety na spektakl "Jak się kochają w niższych sferach". 05 kwiecień 2014W sobotę, 12 kwietnia, o godzinie 16:30 i 19:30 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedce wystawiony zostanie spektakl "Jak się kochają w niższych sferach", w którym wystąpią Grażyna Wolszczak, Andżelika Piechowiak, Anna Oberc, Piotr Cyrwus, Rafał Królikowski i Piotr Polk.Ostatnie bilety na sztukę do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Istnieje też możliwość rezerwacji telefonicznej - 25 794 31 89 - zapraszamy!  
  • Kwietniowe wydanie miesięcznika "Scena 24" w różnych punktach naszego miasta. Przeczytaj już dziś! Kwietniowe wydanie miesięcznika "Scena 24" w różnych punktach naszego miasta. Przeczytaj już dziś! 01 kwiecień 2014Miło nam zaprezentować Państwu czwarty numer bezpłatnego Biuletynu Informacji Kulturalnej "Scena 24", którym jeszcze bardziej chcemy zachęcić Was do uczestniczenia w wydarzeniach artystycznych organizowanych przez Scenę Teatralną Miasta Siedlce. Wydawany w cyklu miesięcznym, zawsze pod koniec miesiąca, biuletyn będzie dostępny w różnych miejscach przestrzeni miasta Siedlce. W kwietniowym numerze poza szczegółowym repertuarem i zapowiedziami wydarzeń artystycznych znajdziecie również m.in. ciekawe wywiady, artykuły, opinie, sondy, fotorelacje i recenzje. 
  • Recital pieśni z kręgu kultury żydowskiej na naszej scenie. W "Tancbudzie Tango" w ramach Studenckich Wtorków Teatralnych! Recital pieśni z kręgu kultury żydowskiej na naszej scenie. W "Tancbudzie Tango" w ramach Studenckich Wtorków Teatralnych! 24 marzec 2014We wtorek, 1 kwietnia o godz. 19:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce zaprezentowany zostanie recital z kręgu kultury żydowskiej "W Tancbudzie Tango". 
  • Dodatkowy spektakl "Dziewczynka z zapałkami" w ramach kwietniowej Rodzinnej Niedzieli w Teatrze Dodatkowy spektakl "Dziewczynka z zapałkami" w ramach kwietniowej Rodzinnej Niedzieli w Teatrze 20 marzec 2014W związku z dużym zainteresowaniem Widzów, postanowiliśmy utworzyć dodatkowy spektakl "Dziewczynka z zapałkami", który 6 kwietnia w ramach Rodzinnej Niedzieli w Teatrze oprócz planowanej godziny 16:00 zagrany zostanie też o godzinie 18:00, a to wszystko oczywiście na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Po bilety zapraszamy do Punktu Informacji Kulturalnej CKiS. Istnieje także możliwość rezerwacji telefonicznej - 25 794 31 89 - zapraszamy!
  • Warsztaty i audycje do holenderskiego Uniwersytetu Artystycznego "Codarts" Warsztaty i audycje do holenderskiego Uniwersytetu Artystycznego "Codarts" 14 marzec 2014W dniach od 21 do 23 marca na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędą się jedyne w Polsce audycje do CODARTS - jednego z najlepszych Uniwersytetów Artystycznych w Europie, który mieści się w Rotterdamie (Holandia). Siedlce znalazły się w gronie takich miast jak Barcelona (Hiszpania), Livorno (Włochy) i Rotterdam (Holandia), w których Uniwersytet Artystyczny CODARTS postanowił w tym roku przeprowadzić swoje audycje w dziedzinie tańca. Zgłoszenia na warsztaty i audycje przyjmowane są pod adresem e-mail warsztaty@carodance.pl
  • W sprzedaży ostatnie bilety na spektakl "Randka w ciemno, na dwie pary". Zarezerwuj bilety telefonicznie! W sprzedaży ostatnie bilety na spektakl "Randka w ciemno, na dwie pary". Zarezerwuj bilety telefonicznie! 10 marzec 2014W sobotę, 15 marca o godz. 17:30, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl "Randka w ciemno, na dwie pary". W obsadzie sztuki wystąpią znakomici polscy aktorzy m.in Tomasz Stockinger, Jacek Kawalec, Małgorzata Potocka czy Olga Borys. Ostatnie bilety na spektakl do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Istnieje też możliwość rezerwacji telefonicznej - 25 794 31 89 - zapraszamy! 
  • Marcowe wydanie miesięcznika "Scena 24" od poniedziałku w różnych punktach naszego miasta. Przeczytaj już dziś! Marcowe wydanie miesięcznika "Scena 24" od poniedziałku w różnych punktach naszego miasta. Przeczytaj już dziś! 01 marzec 2014Miło nam zaprezentować Państwu trzeci numer bezpłatnego Biuletynu Informacji Kulturalnej "Scena 24", którym jeszcze bardziej chcemy zachęcić Was do uczestniczenia w wydarzeniach artystycznych organizowanych przez Scenę Teatralną Miasta Siedlce. Wydawany w cyklu miesięcznym, zawsze pod koniec miesiąca, biuletyn będzie dostępny w różnych miejscach przestrzeni miasta Siedlce. W marcowym numerze poza szczegółowym repertuarem i zapowiedziami wydarzeń artystycznych znajdziecie również m.in. ciekawe wywiady, artykuły, opinie, sondy, fotorelacje i recenzje.
  • Niezwykłe zainteresowanie widowiskiem z okazji Dnia Kobiet. Bilety na koncert "Baby, ach te Baby" w dniu 8 i 9 marca wyprzedane! Niezwykłe zainteresowanie widowiskiem z okazji Dnia Kobiet. Bilety na koncert "Baby, ach te Baby" w dniu 8 i 9 marca wyprzedane! 01 marzec 2014Tegoroczna oferta Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego na Dzień Kobiet spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem lokalnej publiczności. Niezwykły koncert "Baby, ach te Baby!" w wykonaniu Orkiestry Wojskowej w Siedlcach oraz solistów: Izabeli Jaszczułt-Kraszewskiej, Justyny Kowynii-Rymanowskiej, Patryka Rymanowskiego, Roberta Protasewicza, Marcina Sójki, Natalii Koperkiewicz i Ewy Siembidy odbędzie się 8 i 9 marca na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Niestety, w sprzedaży nie ma już biletów na to widowisko.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem