• Bajkowy świat w Galerii Siedlce! W "Dzień Dziecka" spotkaj się z naszymi aktorami! Bajkowy świat w Galerii Siedlce! W "Dzień Dziecka" spotkaj się z naszymi aktorami! 29 maj 2014W najbliższą niedzielę (1 czerwca) niemal na całym świecie obchodzony będzie Dzień Dziecka. W związku z tym wspólnie z Galerią Siedlce zapraszamy tego dnia (w godzinach 10:00-18:00) wszystkich małych i tych nieco większych Widzów na spotkanie z bohaterami spektaklu "Calineczka" (premiera: listopad 2013, Scena Teatralna Miasta Siedlce), "Pinokio" (premiera: maj 2014, Scena Teatralna Miasta Siedlce), "Miś Uszatek" (premiera: kwiecień 2013, Teatr Kamienica). Będzie kolorowo i bajkowo!
  • Poznaliśmy kolejnych laureatów "Wawrzyna Siedleckiego" - corocznej nagrody Prezydenta Miasta Siedlce w dziedzinie kultury. Poznaliśmy kolejnych laureatów "Wawrzyna Siedleckiego" - corocznej nagrody Prezydenta Miasta Siedlce w dziedzinie kultury. 27 maj 2014Antoni Wróblewski (malarz), Robert Protasewicz (aktor) i Dariusz Kaczmarski (dyrygent) to tegoroczni laureaci "Wawrzyna Siedleckiego" - nagrody Prezydenta Miasta Siedlce w dziedzinie kultury. Uroczyste wręczenie statuetek odbyło się w poniedziałek, 26 maja, podczas koncertu "Gramy dla Mamy" na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. 
  • Chór Miasta Siedlce ze srebrnym dyplomem po 45. Ogólnopolskim Turnieju Chórów "Legnica Cantat" Chór Miasta Siedlce ze srebrnym dyplomem po 45. Ogólnopolskim Turnieju Chórów "Legnica Cantat" 25 maj 2014W dniach 23-25 maja w Legnicy odbywał się jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych festiwali chóralnych w Polsce "Legnica Cantat". Do finału w tegorocznej edycji Turnieju zakwalifikował się też Chór Miasta Siedlce. Siedleccy śpiewacy pod dyrekcją Justyny Kowynii-Rymanowskiej przed komisją konkursową zaprezentowali pięć utworów konkursowych i w efekcie zdobyli srebrny dyplom "Legnicy Cantat". Grand Prix 45. Ogólnopolskiego Turnieju Chórów powędrowało do Chóru Akademickiego Politechniki Warszawskiej.
  • [ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO KIBICOWANIA] Młodzi i zdolni siedlczanie w drodze po upragniony sukces! Aleksandra Węglewicz i "PeterBeth", czyli Piotr Gozdek i Izabela Radzikowska w finałach telewizyjnych talent show! [ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO KIBICOWANIA] Młodzi i zdolni siedlczanie w drodze po upragniony sukces! Aleksandra Węglewicz i "PeterBeth", czyli Piotr Gozdek i Izabela Radzikowska w finałach telewizyjnych talent show! 21 maj 2014W najbliższy weekend, w finałach dwóch bardzo popularnych programów muzycznych wystąpi aż troje siedlczan. Zespół młodego pokolenia - "PeterBeth", czyli Piotr Gozdek i Izabela Radzikowska zaśpiewają w finale polsatowskiego "Must be the music - Tylko muzyka", a Aleksandrę Węglewicz będziemy oglądać w finałowym odcinku programu "The Voice of Poland" emitowanego na antenie TVP 2. Młodzi Artyści z naszego miasta potrzebują naszego wsparcia. W tych dniach, w sobotę i niedzielę wspólnie kibicujmy siedlczanom! Na transmisję 'live' z finałów z udziałem Aleksandry, Piotra i Izabeli zapraszamy na widownię Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.  
  • Chór Miasta Siedlce na próbie akustycznej w Galerii Siedlce (galeria zdjęć) Chór Miasta Siedlce na próbie akustycznej w Galerii Siedlce (galeria zdjęć) 21 maj 2014W środę, 21 maja, w pasażu przy głównym wejściu do Galerii Siedlce, siedleccy śpiewacy z Chóru Miasta Siedlce przeprowadzili próby akustyczne przygotowujące zespół do udziału w finale 45. Ogólnopolskiego Turnieju Chórów "Legnica Cantat". Całością zadyrygowała Justyna Kowynia-Rymanowska. 
  • W sprzedaży nie ma już biletów na DZIEŃ DZIECKA W TEATRZE ze spektaklem "Miś Uszatek" W sprzedaży nie ma już biletów na DZIEŃ DZIECKA W TEATRZE ze spektaklem "Miś Uszatek" 18 maj 2014Po ubiegłorocznym sukcesie "Dnia Dziecka w Teatrze" i setkach uśmiechów na twarzach naszych najmłodszych Widzów, wyszliśmy z kolejną propozycją dla całych Rodzin. Tegoroczny "Dzień Dziecka w Teatrze" to spektakl "Miś Uszatek". Zainteresowanie nim było na tyle dużo, że - z przykrością dla pozostałych chętnych - musimy odnotować, że w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS nie ma już biletów na to widowisko.
  • Historia drewnianego pajacyka wciąż cieszy się dużą popularnością! W sprzedaży brak biletów na spektakl "Pinokio" w dniu 18 maja i ostatnie wolne wejściówki na spektakl "Pinokio" w dniu 25 maja. Historia drewnianego pajacyka wciąż cieszy się dużą popularnością! W sprzedaży brak biletów na spektakl "Pinokio" w dniu 18 maja i ostatnie wolne wejściówki na spektakl "Pinokio" w dniu 25 maja. 17 maj 2014Informujemy, że w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS nie ma już biletów na najbliższy spektakl "Pinokio", który wystawiony zostanie 18 maja (niedziela) na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Jednocześnie zawiadamiamy, że w sprzedaży pozostały dosłownie ostatnie wolne wejściówki na ww. spektakl, który wystawiony zostanie na naszej scenie 25 maja (niedziela). Premiera spektaklu na podstawie powieści Carla Collodiego, którego reżyserii podjęła się Iwona Maria Orzełowska, odbyła się 11 maja. Widowisko spotkało się z bardzo dobrymi opiniami zarówno ze strony naszych najmłodszych Widzów (do których spektakl jest dedykowany) jak i tej nieco starszej publiczności.
  • Znamy już zwycięzców XIX Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Srebrna Maska” Znamy już zwycięzców XIX Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Srebrna Maska” 16 maj 2014Przez ostatnie dwa dni, od 14 do 15 maja na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbywały się finały XIX Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Srebrna Maska”. W Festiwalu uczestniczyły zespoły uprawiające różnorodne formy teatralne m.in. teatry żywego planu, teatry dramatyczne, teatry lalkowe, teatry poezji czy teatry ruchu. Laureatami tegorocznej edycji Festiwalu w kategorii teatrów młodzieżowych zostali: Teatr BAKCYL z Mińska Mazowieckiego i Teatr RĘKAWICZKA z Garwolina. W kategorii teatrów dziecięcych Srebrne Maski zdobyli: Teatr MAŁA RĘKAWICZKA z Garwolina z oraz Teatr FANTAZJA z Dąbrówki Stany. Laureaci zostali zarekomedowani do udziału w XIV Mazowieckim Festiwalu Teatrów Amatorskich. 
  • Parada Hitów w wykonaniu Serbskiej Orkiestry Akordeonowej Parada Hitów w wykonaniu Serbskiej Orkiestry Akordeonowej 13 maj 2014W piątek, 23 maja o godz. 19:00 w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Siedlcach odbędzie się wyjątkowy koncert w wykonaniu 37-osobowej orkiestry akordeonowej AKUD „Sonja Marinković” z Serbii. Przed publicznością artyści zaprezentują światowe przeboje muzyki klasycznej i rozrywkowej. Ostatnie bilety na koncert do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy!
  • Bajka Carla Collodiego na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Premiera spektaklu "Pinokio" już 11 maja! Bajka Carla Collodiego na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Premiera spektaklu "Pinokio" już 11 maja! 07 maj 2014Informujemy,  że w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS nie ma już biletów na premierę spektaklu "Pinokio" w reżyserii i choreografii Iwony Marii Orzełowskiej. Wszystkich, którym nie udało się zakupić biletów, zapraszamy na spektakle popremierowe, które już 18 i 25 maja, oczywiście  na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem