• Finał Konkursu Miss Ziemi Siedleckiej już w najbliższy piątek! Finał Konkursu Miss Ziemi Siedleckiej już w najbliższy piątek! 20 kwiecień 2015W piątek, 24 kwietnia o godzinie 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się koncert finałowy konkursu MISS ZIEMI SIEDLECKIEJ 2015 organizowanego przez Tygodnik Siedlecki i Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Zapraszamy!
  • Jazz Standards Festival już w najbliższy piątek! Jazz Standards Festival już w najbliższy piątek! 15 kwiecień 2015W najbliższy piatek, 17 kwietnia rozpocznie sie Jazz Standards' Festival! Podczas tegorocznej XXIV już edycji Festiwalu wystąpią: polsko-norweski zespół Loud Jazz Band, Jagodziński Trio i Agnieszka Wilczyńska z kwartetem smyczkowym oraz Kuba Badach z zespołem. Koncerty festiwalowe będzie można zobaczyć na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce oraz w klimatycznych wnętrzach Siedleckiego Browaru Restauracyjnego Brofaktura. Ostatnie bilety do nabycia w Punktach Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy!
  • Caro Dance 22 Razy na podium Krajowych Mistrzostw Iinternational Dance ORGANIZATION SZCZECIN 2015! Caro Dance 22 Razy na podium Krajowych Mistrzostw Iinternational Dance ORGANIZATION SZCZECIN 2015! 14 kwiecień 2015W dniach 10-12 kwietnia w Szczecinie odbywały się Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization Show Dance, Jazz Dance Mini Production and Production. W rywalizacji, która stanowiła zarazem eliminacje do Mistrzostw Europy i Świata, wzięli udział również siedlczanie - tancerze i tancerki Formacji Tanecznej Caro Dance prowadzonej przez Iwonę Marię Orzełowską. Z wielką przyjemnością możemy poinformować, że nasi tancerze stawali aż 21 na podium, zdobywając tym samym tytuły tegorocznych Mistrzów i Wicemistrzów Polski. 
  • Uniwersytet Artystyczny z Rotterdamu ponownie w Siedlcach! Uniwersytet Artystyczny z Rotterdamu ponownie w Siedlcach! 28 marzec 2015W dniach od 17 do 19 kwietnia zapraszamy na jedyne w Polsce warsztaty i audycje do CODARTS - jednego z najlepszych Uniwersytetów Artystycznych w Europie, który mieści się w Rotterdamie (Holandia).Od lat castingi do tej szkoły cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem adeptów tańca z całego świata. Ukończenie tej szkoły daje dyplom i tytuł zawodowego tancerza, który honorowany jest w w krajach Unii Europejskiej, USA i Kanadzie. Siedlce znalazły się w gronie takich miast jak Barcelona (Hiszpania), Livorno (Włochy) i Rotterdam (Holandia), w których Uniwersytet Artystyczny CODARTS postanowił w tym roku przeprowadzić swoje audycje w dziedzinie tańca. W tych dniach na naszej scenie będzie można również zobaczyć najlepsze spektakle spod szyldu "Codarts".  
  • Międzynarodowy Dzień Teatru Międzynarodowy Dzień Teatru 27 marzec 2015Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru wszystkim artystom, aktorom, widzom oraz sympatykom teatru, życzymy niezapomnianych wrażeń teatralnych. Niech czar i magia sceny teatralnej nigdy nie zgasną... 
  • Jazz Standards' Festival Jazz Standards' Festival 25 marzec 2015Po trzech latach nieobecności do kulturalnego kalendarza Siedlec powraca Jazz Standards' Festival. Dla miłośników muzyki jazzowej już 17 i 18 kwietnia wystąpią: polsko-norweski zespół Loud Jazz Band, Jagodziński Trio i Agnieszka Wilczyńska z kwartetem smyczkowym oraz Kuba Badach z zespołem. Koncerty festiwalowe będzie można zobaczyć na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce oraz w klimatycznych wnętrzach Siedleckiego Browaru Restauracyjnego Brofaktura. Bilety są juz dostępne w Punktach Informacji Kulturalnje CKiS. Rezerwacje pod nr tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!
  • Spektakl "Dzień Drugi" już 25 marca na naszej scenie. Zapraszamy! Spektakl "Dzień Drugi" już 25 marca na naszej scenie. Zapraszamy! 10 marzec 2015W środę, 25 marca o godz. 19:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl Teatru Es "Dzień Drugi" wg scenariusza i w reżyserii Waldemara Koperkiewicza, na motywach książki i audycji radiowych "Dzień Drugi. Prawda Jedyna" Grzegorza Skwarka. Rezerwacje i bilety są już dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy! 
  • Koncerty z okazji Dnia Kobiet na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zarezerwuj bilet już dziś! Koncerty z okazji Dnia Kobiet na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zarezerwuj bilet już dziś! 01 marzec 2015"Być kobietą..." to tytuł koncertu, który z okazji Dnia Kobiet wybrzmi na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. W tym roku Orkiestra Wojskowa w Siedlcach oraz soliści Teatru Es przygotowali nowy, pełen muzycznych niespodzianek repertuar ze specjalną dedykacją dla wszystkich Pań. Koncerty będzie można zobaczyć 7 i 8 marca o godz. 19:00 na naszej scenie. Ostatnie bilety można jeszcze kupić w naszych Punktach Informacji Kulturalnej. Rezerwacje telefoniczne dostępne pod nr tel. 25 794 31 89. Polecamy! 
  • Premiera spektaklu "Śpiąca królewna" w ramach marcowej Rodzinnej Niedzieli w Teatrze! Dodatkowy spektakl o godz 18:30! Premiera spektaklu "Śpiąca królewna" w ramach marcowej Rodzinnej Niedzieli w Teatrze! Dodatkowy spektakl o godz 18:30! 27 luty 2015Pełen baśniowej magii spektakl "Śpiąca królewna" to nasza propozycja na marcową odsłonę Rodzinnej Niedzieli w Teatrze. Premierę przedstawienia w reżyserii i choreografii Iwony Marii Orzełowskiej, a w wykonaniu aktorów i tancerzy Teatru Tańca Caro Dance, będzie można zobaczyć już 1 marca o godz. 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. W zawiązku z dużym zainteresowaniem Widzów, przedstawienie będzie można zobaczyć dodatkowo o godz. 18:30. Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel 25 794 31 89. Zapraszamy! 
  • Scena Teatralna Miasta Siedlce partnerem Mazowieckiego Instytutu Kultury Scena Teatralna Miasta Siedlce partnerem Mazowieckiego Instytutu Kultury 24 luty 2015W poniedziałek, 23 lutego Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce podjęło współpracę z Mazowieckim Instytutem Kultury i zaproszonymi do projektu placówkami kultury z terenu Mazowsza. Uroczyste podpisanie porozumienia Partnerów odbyło się podczas spotkania w siedzibie Mazowieckiego Instytutu Kultury w Warszawie, na które przybyli przedstawiciele lokalnych i regionalnych mediów oraz dyrektorzy i przedstawiciele instytucji kultury, tworzących „Teatr Mazowiecki Sieć”. 

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem